reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
IMG_7081.JPG

Dziewczyny u mnie dzisiaj tak - według OM.
Według USG - 37 tc . Mała wczoraj 2700 gramów .
Szyjka w 31 tygodniu spadła z 4 cm na 2,4 .
Teraz już nikt jej nie mierzy . Miękka , krótka , ale zamknięta .
Wizytę mam we wtorek i ustalić termin CC .
Przetrwałam to [emoji123] a teraz to najgorsze . I największy stres - cesarka , oby dzidziuś był zdrowy . I najgorsze będę sama - bo przecież zakaz w szpitalu . Tylko pacjenci . Boje się wszystkiego i opieki na maluchem - pierwsze dzieciątko . Trzymajcie kciuki za mnie .
A ja trzymam za was - wytrwajcie jak najdłużej - tym bardziej teraz jak nie jest to za fajny czas na poród .
No nic - jakoś trzeba to przetrwać i być dzielną [emoji123][emoji123][emoji123]
 
Zobacz załącznik 1090503
Dziewczyny u mnie dzisiaj tak - według OM.
Według USG - 37 tc . Mała wczoraj 2700 gramów .
Szyjka w 31 tygodniu spadła z 4 cm na 2,4 .
Teraz już nikt jej nie mierzy . Miękka , krótka , ale zamknięta .
Wizytę mam we wtorek i ustalić termin CC .
Przetrwałam to [emoji123] a teraz to najgorsze . I największy stres - cesarka , oby dzidziuś był zdrowy . I najgorsze będę sama - bo przecież zakaz w szpitalu . Tylko pacjenci . Boje się wszystkiego i opieki na maluchem - pierwsze dzieciątko . Trzymajcie kciuki za mnie .
A ja trzymam za was - wytrwajcie jak najdłużej - tym bardziej teraz jak nie jest to za fajny czas na poród .
No nic - jakoś trzeba to przetrwać i być dzielną [emoji123][emoji123][emoji123]
Mamy kilka dni różnicy, u mnie 36+6 :) a dlaczego masz cesarke, przypomnij proszę
 
Ja dziś kończę 28 tydzień 💪tak chciałabym aby czas przyspieszył... By te tygodnie szybciej biegły a syn, grzecznie siedział na swoim miejscu, już to leżenie nie jest takie straszne, tylko ta niepewność jutra i pytanie ile jeszcze damy radę wytrzymać. Mój mąż złości się na mnie jak miewam chwilę zwątpienie, bo twierdzi że się wszystko dobrze skończy, ja też w to wierzę, tylko że to ja miewam napięcia, bóle itp... Ehhh
@Alleksandra20 w którym tyg dokładnie urodziłaś?
29+4

Wytrzymacie. Wytrzymajcie....
 
Zobacz załącznik 1090503
Dziewczyny u mnie dzisiaj tak - według OM.
Według USG - 37 tc . Mała wczoraj 2700 gramów .
Szyjka w 31 tygodniu spadła z 4 cm na 2,4 .
Teraz już nikt jej nie mierzy . Miękka , krótka , ale zamknięta .
Wizytę mam we wtorek i ustalić termin CC .
Przetrwałam to [emoji123] a teraz to najgorsze . I największy stres - cesarka , oby dzidziuś był zdrowy . I najgorsze będę sama - bo przecież zakaz w szpitalu . Tylko pacjenci . Boje się wszystkiego i opieki na maluchem - pierwsze dzieciątko . Trzymajcie kciuki za mnie .
A ja trzymam za was - wytrwajcie jak najdłużej - tym bardziej teraz jak nie jest to za fajny czas na poród .
No nic - jakoś trzeba to przetrwać i być dzielną [emoji123][emoji123][emoji123]
 
Piękne te liczby. Zaraz i ja sie zbieram na wizytę z nadzieja ze jest dobrze. A moze całkiem sie skróciła. Nie wiem czy brać rano luteinę bo moze wymazy bedzie mi pobierał. Pewnie sie wytrzymam jak wrócę. W sumie po 9 - tej jak wezme chyba bedzie Ok.
 
Dziewczyny tylko gratulować i cieszyć się z takich wyników, teraz będzie już tylko lepiej, oby dzieci były zdrowe a reszta już sama się ułoży... Teraz to już tylko czekać na poród i życzyć powodzenia.
 
reklama
Do góry