reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja wyprawkę ciuszkową robiłam na vinted, odkryłam to miejsce miesiąc temu(nie mam tv a podobno są reklamy, ja zabłądziłam w internecie). Zachęcona łatwością zakupów zaczęłam wystawiać rzeczy, sprzedawały się błyskawicznie(na olx wisiały miesiącami...), potem straciłam trochę nerwów żeby oprócz wysyłania rzeczy odzyskać kasę ale teraz działa bosko. Dzisiaj mąż nadaje kolejne 2 paczki:) niech no mnie zwolnią z tego łóżkowego więzienia to powystawiam te wszystkie sukienki, buty, torebki co mi szafę zawalają... nie mogę się doczekać!
O ja też dużo rzeczy kupiłam dla Małej na Vibted, od kiedy dostałam reżim lumpeksowy :)
 
A na tych kosmetykach jest napisane że dla noworodków są .?
Nie widziałam takiego napisu. Mi te kosmetyki poleciła przyjaciółka, która zwraca uwage na skład kosmetyków i też sprawdziły się u jej dziecka. Użyłam ich do pierwszej kąpieli córeczki i stosujemy bez przerwy do dzisiaj (czyli już siódmy miesiąc ;) ) i odpukać ale u nas nie było żadnych alergii, podrażnień czy czegokolwiek innego.
 
Ja zawsze do sprzedaży przez net podchodzilam sceptycznie. Wolalam komuś dać czy nawet wyrzucić :/ a mówisz ze ludzie tak kupują wszystko jak leci? Ja mam pełno ubrań które mam zamiar wyrzucić z szafy to może wystawie jak juz w końcu stanę na nogi. Mnie zniecheca ten czas który trzeba poświęcić na zrobienie zdjęcia wstawienie i opis i nadanie przesyłki. Jak nadajesz przesyłkę? P rzez kuriera czy poczte ?
Tam jest zintegrowany system płatnosci przez który o mało nie osiwiałam ale finalnie już działa. Kupujący płaci internetowo do portfela vinted sprzedającego, sprzedający dostaje gotową etykietę do poczty albo paczkomatu, wysyła paczkę, kupujący potwierdza że wszystko jest ok i dopiero wtedy sprzedający może wypłacić kasę. System nie jest idealny bo trochę się nawalczyłam żeby zadziałał ale w ciągu miesiąca sprzedałam rzeczy za ponad 150zł które wcześniej rok wisiały na olx.
...kupiłam za nieco więcej niż 150 ale to były "same potrzebne rzeczy" ;)
 
@Magdalenka16 jedyne czego nie polecam to chusteczki nawilżone babydream extrasensitive (chociaz byly wpisane na liście). Akurat te chusteczki troche córkę podrażniły, a to dlatego że w zeszłym roku został zmieniony ich skład, za to chusteczki babydream 99% wody (są na zdjęciu) są niezastąpione! Jak rzucają je w rossmannie to robię od razu zapas na pół roku (bo swojego czasu nie mogłam ich dostać przez dobre 1.5miesiaca) 😅
 
Dosłownie dlatego tam trafiłam😂 taki substytut lumpka🤣 Gotowe paczki mają ceny jak w lumpeksie ale ja się delektuję i kupuję na sztuki u sprzedawców ze zniżką za kilka rzeczy. Taki sport 😜
Ja przez jakiś miesiąc miałam taki szał, że zamawiałam dużo rzeczy, teraz stwierdziłam, że nie ma co szaleć, bo dużo rzeczy już mam na początek. Ceny jak na lumpach tylko te dodatkowe opłaty czasami sporo wychodza
 
reklama
Wrocilam z USG, wg ostatniej miesiaczki 26tydzien+3 dnia, wg USG dziecko prawie wszystko ma starsze o tydzien a kosc udowa o jakies 2tygodnie 😳jakis koszykarz mi rosnie🤣!! I gruby bo niby 1100wazy ponad 😮!!!! Niestety szyjka 23.6mm 😭 a w szpitalu niby 3cm..miala, ale jaj widac zle zmierzona czyli juz prawie dwa miechy wylezalam z szyjka 23mm..w Piatek mam wizyte u ginekologa ciekawe co zadecyduje.. 🙄😥 ale martwie sie
 
Do góry