reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No ja na swoją szyję nie mam słów, mam ochotę sobie ulżyć czasami i popłynąć z niecenzurowanymi słowami, ehhh. Daj znać po wizycie jak się sprawy mają... Który tydzień jesteś? Ja mam wizytę w czwartek, i już od wczoraj śni mi się mój lekarz, dodatkowo miałam sny ze puchną mi kostki, śnią mi się nawet skurcze😫😱

Chyba się polubię ze swoją szyjką. Trzyma fason. Nic a nic się nie skróciła 😍🤩 Ale ulga i szczęście za razem 😉
U mnie dziś 28+3. Za dwa tygodnie znowu mam wizytę, będzie usg, zobaczę swojego szkraba. Ach ❤️

Ja to dzis mialam kiepska noc.. Kregoslup mnie tak bolal nir moglam sie ulozyc, co chwile wizyty w toalecie 🙄 dzis mnie jakos serce boli i w ogole mam jakies dusznosci dziwne 🙄 na dodatek naczytalam sie o stanie przedrzucawkowym w ciazy i sobie cos wkrecam 🤦🏻😱 i sie boje od tego lezenia swiruje

Będzie dobrze, zobaczysz. Grunt to się nie nakręcać, bo organizm potrafi z nerwów różne objawy wywołać 😉
 
reklama
Ja to dzis mialam kiepska noc.. Kregoslup mnie tak bolal nir moglam sie ulozyc, co chwile wizyty w toalecie 🙄 dzis mnie jakos serce boli i w ogole mam jakies dusznosci dziwne 🙄 na dodatek naczytalam sie o stanie przedrzucawkowym w ciazy i sobie cos wkrecam 🤦🏻😱 i sie boje od tego lezenia swiruje
A ciśnienie masz ok? Mi też się źle oddycha i sobie wkręcam zakrzepice 🙃 grunt to coś sobie wymyślić żeby uzasadnić lęk o dziecko. Dzieci nam rosną, przeponę uciskają. Warto każdy ovjaw sprawdzić ale najpierw brać pod uwagę normalne ciążowe dolegliwości zanim sobie w głowach nabruzdzimy.
 
A ciśnienie masz ok? Mi też się źle oddycha i sobie wkręcam zakrzepice 🙃 grunt to coś sobie wymyślić żeby uzasadnić lęk o dziecko. Dzieci nam rosną, przeponę uciskają. Warto każdy ovjaw sprawdzić ale najpierw brać pod uwagę normalne ciążowe dolegliwości zanim sobie w głowach nabruzdzimy.
A mi póki co dobrze się oddycha ale to dlatego że ja brzuch mam bardzo nisko. Tak jak do porodu :/ a jak wstaje do wc to jeszcze bardziej mi opada ! Ogólnie dziecko czuję bardzo nisko jak mi tam grzebie. .. co za niemiłe uczucie.
 
@KundaKunda super dobre wiadomości, posłuszna ta szyją Twoja, oby tak dalej, wiek ciążowy też już ładny więc oby tak dalej💪
@KiniakB ja dzisiaj też miałam kiepską noc, problemy z ułożeniem się i zaśnięciem, mam wrażenie że nie spałam, ale to też może być po prostu pogoda, u mnie pada, wilgoc duża poza tym jakiś dziwny księżyc w nocy, ja jestem takim meteopata, często no w takie deszczowe pogody boli mnie kregoslup... Teraz po południu zrobiłam sobie drzemke i miałam zły sen, więc humor się od razu zepsuł... Nie żebym przypisywała snom jakieś wielkie znaczenie ale jakoś tak często się zdarza że one coś tam zwiastuja 😒czy już szaleje?
😥😱
 
A ciśnienie masz ok? Mi też się źle oddycha i sobie wkręcam zakrzepice 🙃 grunt to coś sobie wymyślić żeby uzasadnić lęk o dziecko. Dzieci nam rosną, przeponę uciskają. Warto każdy ovjaw sprawdzić ale najpierw brać pod uwagę normalne ciążowe dolegliwości zanim sobie w głowach nabruzdzimy.
U lekarza mam zazwyczah wyzszs a w domu teraz mierzylam to mialam 113/71 ale skacze mi cos widze bo wczesniej mialam 97/57 ale wszystko w normie, moze to od tej kiepskiej nocy bo mam jakies kolatania serca :/ albo juz od tego lezenia takie krazenie, wcale sie nie dziwie od tego lezenia to wszystko mozna sibie wkrecic.., ale pewnie co ma byc to bedzie...jak mi te bole i arytmia nie przejdzie to sie bede martwic, ale zawsze mialam serce zdrowe
 
@KundaKunda super dobre wiadomości, posłuszna ta szyją Twoja, oby tak dalej, wiek ciążowy też już ładny więc oby tak dalej💪
@KiniakB ja dzisiaj też miałam kiepską noc, problemy z ułożeniem się i zaśnięciem, mam wrażenie że nie spałam, ale to też może być po prostu pogoda, u mnie pada, wilgoc duża poza tym jakiś dziwny księżyc w nocy, ja jestem takim meteopata, często no w takie deszczowe pogody boli mnie kregoslup... Teraz po południu zrobiłam sobie drzemke i miałam zły sen, więc humor się od razu zepsuł... Nie żebym przypisywała snom jakieś wielkie znaczenie ale jakoś tak często się zdarza że one coś tam zwiastuja 😒czy już szaleje?
😥😱
Tez zle reaguje na pogode.. Wiec moze to od tego, a sny mialam takie ze lepiej nie mowic 🤣takze nie martw sie to na pewno nic zlego nie znaczy
 
A mi póki co dobrze się oddycha ale to dlatego że ja brzuch mam bardzo nisko. Tak jak do porodu :/ a jak wstaje do wc to jeszcze bardziej mi opada ! Ogólnie dziecko czuję bardzo nisko jak mi tam grzebie. .. co za niemiłe uczucie.
Oj znam to grzebanie, córci non stop paluszki chodziły i nawet mowilam do meza ze kiedyś ściągnę majtki i rękę zobaczę ;) nie za fajne uczucie. A chyba przez ta pogodę bo ja dzisiaj tez nie najlepiej sie czuje. Brzuch mnie rozbolał okresowo samym dołem i w pachwinie wiec juz oczywiście najgorsze myśli. A moze to tylko ścięgna sie rozciągają bo zaczęło bolec jak wstałam. Teraz juz lepiej. Na noc wezme 4-ta nospe
 
A mam jeszcze pytanie do was, pijecie moze herbatkę z melisy? Zapomnę zawsze zapytać lekarza a rano zawsze sobie robie.
 
reklama
Do góry