reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A ja dalej leżę. Rano na obchodzie wyników z posiewu pochwy nie było. Kazała przyjść do gabinetu .poszłam i dalej nie było ale lekarka mówi skoro dzisiaj czwartek a pobrano w pon po południu to pewnie jakiś SYF tam jest :/ tak się wyraziła. Za godzinę przyleciała polozna żeby iść się zapytać o wynik bo widzi że w systemie jest. Lekarka Nie miała czasu żeby mi powiedzieć. Czekałam na innego lekarza ten twierdzi ze ujemny jest i z moczu i z pochwy. Ale nie miał czasu i do jutra i tak zostaje. Mam nadzieje ze przed wyjściem zrobią mi usg i sprawdzi szyjke abym była spokojna w domu . Bo kolejna wizyta prywatnie 12go marca dopiero. Sama muszę sugerować takie rzeczy bo oni nie widzą potrzeby. A może już taka przewrazliwiona jestem !
 
reklama
A ja dalej leżę. Rano na obchodzie wyników z posiewu pochwy nie było. Kazała przyjść do gabinetu .poszłam i dalej nie było ale lekarka mówi skoro dzisiaj czwartek a pobrano w pon po południu to pewnie jakiś SYF tam jest :/ tak się wyraziła. Za godzinę przyleciała polozna żeby iść się zapytać o wynik bo widzi że w systemie jest. Lekarka Nie miała czasu żeby mi powiedzieć. Czekałam na innego lekarza ten twierdzi ze ujemny jest i z moczu i z pochwy. Ale nie miał czasu i do jutra i tak zostaje. Mam nadzieje ze przed wyjściem zrobią mi usg i sprawdzi szyjke abym była spokojna w domu . Bo kolejna wizyta prywatnie 12go marca dopiero. Sama muszę sugerować takie rzeczy bo oni nie widzą potrzeby. A może już taka przewrazliwiona jestem !

Nie - jesteś po prostu bardziej uważna .
A oni ci żadnej łaski nie robią , że powiedzą co i jak .
Kocham podejście lekarzy - „ syf tam jest „ .
Tak to ja mogę sobie z koleżanka rozmawiać a nie lekarz 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
A ja dalej leżę. Rano na obchodzie wyników z posiewu pochwy nie było. Kazała przyjść do gabinetu .poszłam i dalej nie było ale lekarka mówi skoro dzisiaj czwartek a pobrano w pon po południu to pewnie jakiś SYF tam jest :/ tak się wyraziła. Za godzinę przyleciała polozna żeby iść się zapytać o wynik bo widzi że w systemie jest. Lekarka Nie miała czasu żeby mi powiedzieć. Czekałam na innego lekarza ten twierdzi ze ujemny jest i z moczu i z pochwy. Ale nie miał czasu i do jutra i tak zostaje. Mam nadzieje ze przed wyjściem zrobią mi usg i sprawdzi szyjke abym była spokojna w domu . Bo kolejna wizyta prywatnie 12go marca dopiero. Sama muszę sugerować takie rzeczy bo oni nie widzą potrzeby. A może już taka przewrazliwiona jestem !
No nie ma jak to jednomyślność wśród lekarzy, rozumiem Twoje wkurzenie, też bym się wściekła, może jakiś inny lekarz laskwie zajrzy i da Ci odpowiedź. Ale nie martw się, ja miałam posiew pobierany w czwartek a też był po 4 dniach i był ok
 
Co tu dzisiaj taka cisza? Dziewczyny, co u was?

W sobotę wskakuje 36 tydzień - wizyta w poniedziałek . To z plusów .
A z minusów jestem chora - biorę amoksiklav 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
I umówiłam się jutro do kardiologa , bo coś mi ciśnienie skacze - szczególnie to drugie - mam ponad 90 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A przez całą ciąże nie miałam z nim problemów . To teraz się znowu coś musiało przyplątać 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Jak nie urok to sraczka i tak w kółko 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
No nie ma jak to jednomyślność wśród lekarzy, rozumiem Twoje wkurzenie, też bym się wściekła, może jakiś inny lekarz laskwie zajrzy i da Ci odpowiedź. Ale nie martw się, ja miałam posiew pobierany w czwartek a też był po 4 dniach i był ok
Juz wyniki znam ale lekarz nie miał czasu aby zrobić wypis na dzisiaj. A chce też żeby sprawdził mi te szyjkę bo przy godzinie mnie kuje.jak leżę jest ok. Ale ja w szpitalu jestem zmuszona więcej chodzić. Na badania do lekarza po posiłki a później odnieść talerzyk. Do tego wc i prysznic to już za dużo . Może nie odbije się to na mojej i tak lichej szyjce :/
 
W sobotę wskakuje 36 tydzień - wizyta w poniedziałek . To z plusów .
A z minusów jestem chora - biorę amoksiklav 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
I umówiłam się jutro do kardiologa , bo coś mi ciśnienie skacze - szczególnie to drugie - mam ponad 90 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A przez całą ciąże nie miałam z nim problemów . To teraz się znowu coś musiało przyplątać 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Jak nie urok to sraczka i tak w kółko 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Wow 36 ty tydzien :) dzielna kobietka juz niedługo i koniec problemów z szyjką. Oby ciśnienie się unormowalo bo to też niepokojące w ciąży.
 
W sobotę wskakuje 36 tydzień - wizyta w poniedziałek . To z plusów .
A z minusów jestem chora - biorę amoksiklav 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
I umówiłam się jutro do kardiologa , bo coś mi ciśnienie skacze - szczególnie to drugie - mam ponad 90 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A przez całą ciąże nie miałam z nim problemów . To teraz się znowu coś musiało przyplątać 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Jak nie urok to sraczka i tak w kółko 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
To możesz już powiedzieć że jesteś w domu👍🍀
 
reklama
Do góry