reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
ja od wczoraj walcze z migrena wczoraj apap o 21 o dzis o 9. Mam wyrzuty sumienia, ale bol okropny prawie spac nie moglam
Ja mam czasem bóle kolan i nauczyłam się że jak przy pierwszym bólu nie wezmę apapu to kończy się na ketonalu. Tak samo działam w ciąży- jak tylko kolano zacznie to biegnę po apap i wystarcza jedna tabletka, jak dam się temu rozhulać to już muszę wziąć 2tabletki. To wciąż lepiej niż ketonal.
...przy chorobie w 2trymestrze brałam 6tabletek apapu na dobę bo nie mogłam zbić temperatury. Max to 8. Bierz spokojnie, cierpienie nikomu nie służy, ani tobie ani dziecku
 
Magdalenka16, nie zadręczaj się tym chodzeniem, trochę ruszać się musisz, bo inaczej nabawisz się zakrzepicy. Nie da się tak ciagle leżeć.
Chodzić to mogłabym i to chetnie tylko żeby to nie miało negatywnego wpływu na szyjkę. Boli i kuje mnie w kroku jak chodzę.Prży leżeniu jest ok tylko przy przywracaniu się z boku na bok tez boli.
 
W sobotę wskakuje 36 tydzień - wizyta w poniedziałek . To z plusów .
A z minusów jestem chora - biorę amoksiklav 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
I umówiłam się jutro do kardiologa , bo coś mi ciśnienie skacze - szczególnie to drugie - mam ponad 90 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A przez całą ciąże nie miałam z nim problemów . To teraz się znowu coś musiało przyplątać 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Jak nie urok to sraczka i tak w kółko 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Czy Tobie lekarz też już nie mierzy szyjki z racji zaawansowanej ciąży?
 
Ja w szpitalu tez chodzilam na badania, talerzyk odniesc, wc, prysznic etc i lezalam, a teraz w domu to mi sie wydaje ze malutko chodze strasznie, juz wolalam te krotkie spacerki w szpitalu bo tu mi sie wrecz nie chce pochodzic po pokoju bez celu :/ no ale jak trzeba to trzeba, ale kiepsko mi idzie, macie jakies alternatywy czy po prostu wstajecie i robicie spacerki po domu?
 
Ja w szpitalu tez chodzilam na badania, talerzyk odniesc, wc, prysznic etc i lezalam, a teraz w domu to mi sie wydaje ze malutko chodze strasznie, juz wolalam te krotkie spacerki w szpitalu bo tu mi sie wrecz nie chce pochodzic po pokoju bez celu :/ no ale jak trzeba to trzeba, ale kiepsko mi idzie, macie jakies alternatywy czy po prostu wstajecie i robicie spacerki po domu?
Mam miband który mierzy kroki. Mimo że głownie leżę i nie wychodzę z domu to ponad 1000kroków dziennie robię😨 Nie byłam tego świadoma!
 
reklama
Do góry