reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Myszka123456 grarulacje, nabierajcie sił.

U mnie wszystko ok. Malutka zdrowa i cukry u niej ok za to u mnie po porodzie były mega spadki do poniżej 50 i szybkie aplikowanie glukozy w kroplowce. Spadki także w nocy. Dziś już jest ok. Chodzę wyprostowana, mam pokarm a obawiałam się, że po cc może być z nim problem.
 
reklama
Dziewczyny ja juz nie daje rady, troche mi te bole przeszly, ale utrzymuja sie caly dzien tylko ze sa lzejsze, a ja w ogole nie moge przestac o tym myslec. Ciagle mi sie cos dzieje jak dotrwam do Poniedzialku.. To bedzie dobrze, mogliby mi zrobic jakies badania!! Tydzien temu mi tylko szyjke zmierzyli niby sie wydluzyla z 23 na 30 i od tamtej pory nic tylko leze i narzekam :/ a moze cos sie pogorszylo i nic nie sprawdzaja :/// wykoncze sie psychicznie, w srode minie 2tyg odkad tu leze...
 
Dziewczyny ja juz nie daje rady, troche mi te bole przeszly, ale utrzymuja sie caly dzien tylko ze sa lzejsze, a ja w ogole nie moge przestac o tym myslec. Ciagle mi sie cos dzieje jak dotrwam do Poniedzialku.. To bedzie dobrze, mogliby mi zrobic jakies badania!! Tydzien temu mi tylko szyjke zmierzyli niby sie wydluzyla z 23 na 30 i od tamtej pory nic tylko leze i narzekam :/ a moze cos sie pogorszylo i nic nie sprawdzaja :/// wykoncze sie psychicznie, w srode minie 2tyg odkad tu leze...
Co do szyjki to badanie jej zbyt często nie jest dobre Nawet teraz po szwie nie robią mi usg dopochwowe tylko lekarz manualnie sprawdza
 
m
Co do szyjki to badanie jej zbyt często nie jest dobre Nawet teraz po szwie nie robią mi usg dopochwowe tylko lekarz manualnie sprawdza
Tez slyszalam ze interwncje tam na dole nie sa wskazane.. Brzuch mi wlasnie tak stwardnial ze dostalam podwojna nospe a jak nie przejdzie to kroplowka :(
 
Ja mam po szwie USG dopochwowe co wizytę, aktualnie co trzy tygodnie. To badanie trwa jakieś 10 sekund. Nie są wskazane badania ginekologiczne.
Co do boli, to jak się dużo leży, to jednak bardziej boli. Mięśnie słabną i ruch powoduje ból, oprócz zwykłych ciążowych dolegliwości związanych z powiększającym się brzuchem.
 
Dziewczyny ja juz nie daje rady, troche mi te bole przeszly, ale utrzymuja sie caly dzien tylko ze sa lzejsze, a ja w ogole nie moge przestac o tym myslec. Ciagle mi sie cos dzieje jak dotrwam do Poniedzialku.. To bedzie dobrze, mogliby mi zrobic jakies badania!! Tydzien temu mi tylko szyjke zmierzyli niby sie wydluzyla z 23 na 30 i od tamtej pory nic tylko leze i narzekam :/ a moze cos sie pogorszylo i nic nie sprawdzaja :/// wykoncze sie psychicznie, w srode minie 2tyg odkad tu leze...
Biedna.. Dobijaj się tam o wszystko. Będziesz się lepiej czuła jak będziesz bardziej sprawcza. Niech ktoś z rodziny idzie do lekarza i pyta o wyniki badań.
 
Ja mam po szwie USG dopochwowe co wizytę, aktualnie co trzy tygodnie. To badanie trwa jakieś 10 sekund. Nie są wskazane badania ginekologiczne.
Co do boli, to jak się dużo leży, to jednak bardziej boli. Mięśnie słabną i ruch powoduje ból, oprócz zwykłych ciążowych dolegliwości związanych z powiększającym się brzuchem.
A mi z kolei przy pessarze tylko ginekologiczne sprawdza czy dobrze trzyma pessarze i ostatnio to wziernik włozył podobno żeby sprawdzić czy pęcherz się nie uwypukla. Ale czy to prawidłowo to nie wiem. Ufam lekarzowi.
 
Zmiekl mi troche brzuch, bol po bokach zwlaszcza prawym dalej sie utrzymuje na takim srednim poziomie. Pani polozna mnie troche uspokoila, ze chude osoby czesto ciezej to przechodza i odczuwaja bol zwlaszcza teraz jak jest taki wzrost dziecka. Ja jestem prawie w 23tc a moj brzuszek dalej malutki przed ciaza bylam strasznie chuda, dodala mi troche otuchy
 
Zmiekl mi troche brzuch, bol po bokach zwlaszcza prawym dalej sie utrzymuje na takim srednim poziomie. Pani polozna mnie troche uspokoila, ze chude osoby czesto ciezej to przechodza i odczuwaja bol zwlaszcza teraz jak jest taki wzrost dziecka. Ja jestem prawie w 23tc a moj brzuszek dalej malutki przed ciaza bylam strasznie chuda, dodala mi troche otuchy

Kochana pocieszę cię - ja tez leżę w szpitalu - wprawdzie drugi dzień dopiero , ale wiem i rozumiem jakie to męczące . Wczoraj było wszystko ok , a dzisiaj rano jakieś skurcze się pokazały na ktg i jak miałam wyjść to mnie zostawili 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ tez już płakałam , bo to za szybko wszystko . I prawdopodobnie dostanę Celeston . To 33 tydzień , wiec jestem przerażona .
Ahhhhhh - nie tak to miało wyglądać .
 
reklama
Kochana pocieszę cię - ja tez leżę w szpitalu - wprawdzie drugi dzień dopiero , ale wiem i rozumiem jakie to męczące . Wczoraj było wszystko ok , a dzisiaj rano jakieś skurcze się pokazały na ktg i jak miałam wyjść to mnie zostawili 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ tez już płakałam , bo to za szybko wszystko . I prawdopodobnie dostanę Celeston . To 33 tydzień , wiec jestem przerażona .
Ahhhhhh - nie tak to miało wyglądać .
Nic sie nie martw moze nic sie zlego nie dzieje tu kolezance tez skurcze wychodza a juz od paru dni sie uspokoilo, moze u Ciebie tez i zaraz Cie wypisza!! Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, chociaz wiem jak szpitale robia panike ze wszystkiego. Pamietaj ze tam masz tez opieke w razie czego, bedzie dobrze buziaki
 
Do góry