reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam zestaw bebetto holland z fotelikiem maxi cosi (ze sklepu dino, mają niegłupie ceny), wygodny w prowadzeniu wózek, jestem bardzo zadowolona z gondoli, mały woli ją od łóżeczka ;D
 
reklama
@Oczekujaca123[/USER] Może bebetto ma akurat w ofercie np Maxi cosi ale wiele innych modeli nie. Każdy wybiera najlepsze dla siebie :) ja tez chciałam bebetto torino si 3 w 1, ale ostatecznie padło na coś innego dla mnie bardziej funkcjonalnego itp ;) tym bardziej ze ja jestem osraj dupa i za bardzo przeżywałam to przewożenie itp :(
 
@Oczekujaca123[/USER] Może bebetto ma akurat w ofercie np Maxi cosi ale wiele innych modeli nie. Każdy wybiera najlepsze dla siebie :) ja tez chciałam bebetto torino si 3 w 1, ale ostatecznie padło na coś innego dla mnie bardziej funkcjonalnego itp ;) tym bardziej ze ja jestem osraj dupa i za bardzo przeżywałam to przewożenie itp :(
Hmm kurcze my oglądaliśmy dużo modeli i większość miała możliwość adapterow co maxicossi tak nam mówiono w sklepie ... [emoji849] ale w praktyce to nie wiem
 
Ja kupiłam 2w1 i do tego fotelik maxi cosi z adapterami. Gondola spoko, spacerowka ciężka i duza. Stelaz duzo waży i po złożeniu kupę miejsca ten wózek zajmuje. Bardzo dobre opinie ma spacerowka joie i dużo mam swój wózek w końcu na taką wymienia. Ja ze spacerówki dużo nie korzystałam więc nie kupiłam nic lepszego.
 
Masakra! Przed wizytami to jest jakaś tragedia z ogarnięciem tych miejsc... Jak Wy to ogarnialyscie/ogarniacie? :D 40 minut w łazience siedziałam!!!
 
reklama
Do góry