reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja kupowałam ze świata dziecka (allegro), bo tak mi polecono, tam kupiłam pieluchy , rozki, pościel, butelki, itp itd.
Kosmetyki to rossman i doz.
Łóżeczko i prześcieradła z babypl albo strona albo allegro.

Polecono mi te strony, choć sama jeszcze na żywo nie widziałam to mąż mówi, że jest ok :D
Właśnie ten świat dziecka znam, bo w 2 ciąży dużo rzeczy tam przeglądałem i mi się podobały i ceny też spoko były z tego co pamiętam.
Teraz to duża wygoda że można wszystko do domu zamówić.
@luigi89 u mnie to chyba w miejscowości nie ma nawet sklepu z wózkami haha
 
reklama
Właśnie ten świat dziecka znam, bo w 2 ciąży dużo rzeczy tam przeglądałem i mi się podobały i ceny też spoko były z tego co pamiętam.
Teraz to duża wygoda że można wszystko do domu zamówić.
@luigi89 u mnie to chyba w miejscowości nie ma nawet sklepu z wózkami haha

Ja oprocz lozeczka i wózka wszystko przez Internet. A musze sie przyznac ze jakos tak powyzej pewnej kwoty to sie obawiam zamawiac :p Dobrze , że piszecie o tym świecie dziecka :)
 
Właśnie ten świat dziecka znam, bo w 2 ciąży dużo rzeczy tam przeglądałem i mi się podobały i ceny też spoko były z tego co pamiętam.
Teraz to duża wygoda że można wszystko do domu zamówić.
@luigi89 u mnie to chyba w miejscowości nie ma nawet sklepu z wózkami haha

W naszej leżącej sytuacji to zbawienie wg mnie te zakupy internetowe bo nie wyobrażam sobie męża żeby to wszystko pokupowal...
 
Dziewczyny wyszły mi w moczu dość liczne nablonki płaskie.. To coś oznacza? Tak leukocyty 0-2. Bakterie :nieliczne wszystko inne dobrze.
 
Mam jeszcze bardzo liczne pasma sluzu.. I naczytalam się że może to wskazywać stan zapalny. Super.
 
Mam jeszcze bardzo liczne pasma sluzu.. I naczytalam się że może to wskazywać stan zapalny. Super.
Prędzej zanieczyściłas próbkę. Jak masz dużo wydzieliny w pochwie, to najlepiej się podmyć, lekko wsunąć tampon do pochwy i dopiero sikać, oczywiście dopiero środkowy strumień do kubeczka.
 
Prędzej zanieczyściłas próbkę. Jak masz dużo wydzieliny w pochwie, to najlepiej się podmyć, lekko wsunąć tampon do pochwy i dopiero sikać, oczywiście dopiero środkowy strumień do kubeczka.
Ja stosowałam sposób od mamaginekolog na oddawanie próbki pod prysznicem, tak mi moja ginka doradziła :)
 
reklama
Możliwe że coś zanieczyscilam.. Ehh będę musiała powtórzyć a mam w poniedziałek wizytę i nie będę miała wyniku. Do dupy.
 
Do góry