reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Bawiłyście się w porządkowanie krocza? :D Ja sobie odpuściłam, nie takie rzeczy gini widują, z nogami pomagał mąż ;)
Ja nawet bedac w szpitalu 1 x na tydzień "w ciemno" gole się, bo nie wyobrażam sobie mieć tam włosków. Nie dla lekarza, ale dla samej siebie. Wychodzi mi to raz leoiej raz gorzej ale tak psychicznie mi lepiej podczas badania ;)
 
reklama
Na szczescie po laserze i tak jest ich dużo mniej, ale nie wyobrażam sobie nie usuwac włosów "bo ciąża". Właśnie dla własnego lepszego samopoczucia:) ale fakt, im wyższa ciąża, tym bardziej po omacku;)
 
Bawiłyście się w porządkowanie krocza? :D Ja sobie odpuściłam, nie takie rzeczy gini widują, z nogami pomagał mąż ;)

Ja tak samo. Nie porzadkuje od 35 tygodnia. Na bank bym sie pozacinala i wygibasy z brzuchem meczace. Trudno, naoglada sie gin gorszych rzeczy ;D
Jestem po wizycie. Pessar wyjmie mi za tydzień w poniedziałek :) dzidzia 2920 kg, nie widać było czy nadal dziewczynka.
 
Ostatnia edycja:
Mam zestaw bebetto holland z fotelikiem maxi cosi (ze sklepu dino, mają niegłupie ceny), wygodny w prowadzeniu wózek, jestem bardzo zadowolona z gondoli, mały woli ją od łóżeczka ;D

Mąż kupil Bebetto Luca 2w1 plus lepsze nosidełko ale nie wiem jakiej firmy za 700 zl. Także chyba lepsze od tych za 200 zl. Podobno gondola w tej Luce jest duza , tak mi mówił bo patrzył po tych innych wozkach.
I tak wiemy że później kupimy lepsza spacerowke. Żeby było wygodniej i lepiej. Mieszkam na parterze więc sie nie namecze mam nadzieje i na peryferiach więc jako tako po mieście nie bede jej wielce użytkować.
 
Ja tak samo. Nie porzadkuje od 35 tygodnia. Na bank bym sie pozacinala i wygibasy z brzuchem meczace. Trudno, naoglada sie gin gorszych rzeczy ;D
Jestem po wizycie. Pessar wyjmie mi za tydzień w poniedziałek :) dzidzia 2920 kg, nie widać było czy nadal dziewczynka.
To nie wiesz czy chłopak czy dziewczynka w takim tygodniu ciąży? :O
 
Dziewuszki kochane Wy luteine paluchem wciskacie czy tym dziwnym urządzeniem co jest do opakowania dołączone?
 
reklama
Do góry