reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Lekarz powiedział- normalnie,ale bez maratonów i dźwigania;) więc się do tego stosuję. Tak jak pisałam mam go dopiero od piątku, więc zobaczymy jak bardzo w tej ciąży będzie mi się macica buntować przy normalnym życiu- mam trójkę dzieci, najmłodszy ma dwa lata, ciężko się oszczędzać przy nich
Ojj to faktycznie przy maluchach ciężko. Ale jak trzeba to musisz się oszczędzać:)
 
reklama
@Gannka z tą długością i miekkoscia szyjki to sa subiektywne odczucia. Najlepiej trzymać się opinii jednego lekarza. Odpoczywaj i najlepiej Cię zbada twoja ginka bo ma porównanie jak było wcześniej.
@Oczekujaca123 a jak u Ciebie? Jak sie czujesz?
 
@Gannka z tą długością i miekkoscia szyjki to sa subiektywne odczucia. Najlepiej trzymać się opinii jednego lekarza. Odpoczywaj i najlepiej Cię zbada twoja ginka bo ma porównanie jak było wcześniej.
@Oczekujaca123 a jak u Ciebie? Jak sie czujesz?
Właśnie @Gannka też miałam pisać odnośnie miękkiej szyjki, że to subiektywna ocena. Jak lekarz zna Cię od początku czy od momentu kiedy problemu z szyjka nie było to mu ufaj. Jak byłam kilka dni na porodowce to moja szyjka była miękka, rozwarrta na opuszek, A szew był ledwo na ujściu zewnętrznym.... ta jakby się zsunal. Potwierdziło to 3 lekarzy... wróciłam na patologie profesor zbadał i co ? Szyjka bez zmian, zamknięta, zwarta, szew w miejscu założenia.... także no... To akurat subiektywne . Dlatego jak ktoś nie zna to powinien robić usg tylko tak moze ocenić czy długość jest ok. .

@Magdalenams dziękuję, że pytasz. Dziś 31tc :) nie wierzę że łzami w oczach wspominając 23t6d kiedy wywieziono mnie na porodowke. Bez zmian w szpitalu. Coraz większą i cięższa. Trudno się chodzi, funkcjonuje nie wiem jak będę żyć jak urodze bo póki co wstaje tylko do wc.... tak cały czas leze . Jestem przerażona jak ogarnę dwójkę dzieci. Powoli ogarniam wyprawkę.
 
@Magdalenams @Oczekujaca123 dziękuję dziewczyny :* będzie mi lepiej przez ten tydzień wytrzymać :)

Będziesz już do końca porodu w szpitalu? Już tak daleko - szok. :) ale super. Widać jak ten czas szybko leci. Kompletuj wyprawkę i się z tego już ciesz!!
 
Właśnie @Gannka też miałam pisać odnośnie miękkiej szyjki, że to subiektywna ocena. Jak lekarz zna Cię od początku czy od momentu kiedy problemu z szyjka nie było to mu ufaj. Jak byłam kilka dni na porodowce to moja szyjka była miękka, rozwarrta na opuszek, A szew był ledwo na ujściu zewnętrznym.... ta jakby się zsunal. Potwierdziło to 3 lekarzy... wróciłam na patologie profesor zbadał i co ? Szyjka bez zmian, zamknięta, zwarta, szew w miejscu założenia.... także no... To akurat subiektywne . Dlatego jak ktoś nie zna to powinien robić usg tylko tak moze ocenić czy długość jest ok. .

@Magdalenams dziękuję, że pytasz. Dziś 31tc :) nie wierzę że łzami w oczach wspominając 23t6d kiedy wywieziono mnie na porodowke. Bez zmian w szpitalu. Coraz większą i cięższa. Trudno się chodzi, funkcjonuje nie wiem jak będę żyć jak urodze bo póki co wstaje tylko do wc.... tak cały czas leze . Jestem przerażona jak ogarnę dwójkę dzieci. Powoli ogarniam wyprawkę.
Cieszę się razem z Tobą :) dajesz radę kobieto. Tyle poświęcenia nie poszło na marne. Na pewno będziesz super mamą bo już teraz to pokazujesz.
 
reklama
Lekarz kazał mi co drugi dzień stosować macmirror, a ja praktycznie nie mam miejsca,żeby go włożyć, bardzo nisko mam ten pessar- albo zapomniałam już jak to było [emoji85] za tydzień mam wizytę to zobaczymy czy siedzi tam gdzie powinien. Ale nie czuje go, więc pewnie tak.
 
Do góry