reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak. Bo miała 6 cm, a mówił że ma jakieś 4.5 cm. Powiedział że mam leżeć i nie dźwigać, bo mówiłam że wizytę mam za tydzień w poniedziałek u swojej doktor.
Ehh do dupy
 
Tak. Bo miała 6 cm, a mówił że ma jakieś 4.5 cm. Powiedział że mam leżeć i nie dźwigać, bo mówiłam że wizytę mam za tydzień w poniedziałek u swojej doktor.
Ehh do dupy

To leż i nic nie.rób. Ale tez mógłby cos ten lekarz zaproponować żebys do 6 maja wytrzymała bez większych nerwów... a leki jakies bierzesz ?
 
To leż i nic nie.rób. Ale tez mógłby cos ten lekarz zaproponować żebys do 6 maja wytrzymała bez większych nerwów... a leki jakies bierzesz ?
Duphaston i acard i tyle. Skurczy, żadnych boli nie mam więc nie potrzebuje narazie nic innego.
Doktorek pytał czy nospe biorę, ale nie faszeruje się tym.
 
Pojechałam na tą izbę przyjęć bo nie dałam rady psychicznie ale jakiego kitu musiałam nawciskac żeby mnie nie zostawili tylko zbadali - masakra.
Zbadał samym paluchem bez usg.. Więc nie wiem czy to badanie dużo daje. Ale mówił że szyjka miękka na jego oko 4. 5 cm dziwne bez usg wiedzieć jaka długość.
Mógł tak ocenić? :/
Mnie palcem badaja tylko tu w szpitalu bo mam szew. Ale to tylko profesor, bo on wie gdzie to założył i mu ufam, ogólnie inni robili usg. Ja nie ma się szwu to tylko usg jest miarodajne.
 
Mnie palcem badaja tylko tu w szpitalu bo mam szew. Ale to tylko profesor, bo on wie gdzie to założył i mu ufam, ogólnie inni robili usg. Ja nie ma się szwu to tylko usg jest miarodajne.
Paluchem chyba nic nie mógł tam zbytnio uszkodzić dodatkowo? Cała noc czuje dyskomfort.. :/
Jakoś wytrzymam na lezaco do poniedziałku, ale żałuję że dałam sobie grzebać tylko teraz stres czy nic nie zrobił i czy Zaraz jakieś bakterii nie dostanę.
 
Paluchem chyba nic nie mógł tam zbytnio uszkodzić dodatkowo? Cała noc czuje dyskomfort.. :/
Jakoś wytrzymam na lezaco do poniedziałku, ale żałuję że dałam sobie grzebać tylko teraz stres czy nic nie zrobił i czy Zaraz jakieś bakterii nie dostanę.

Mi mówił dr że nie chce dopochwowo sprawdzac bo wtedy sie tam może rozruszać a tego nie chcemy i tylko sprawdza na fotelu.
 
reklama
Mi mówił dr że nie chce dopochwowo sprawdzac bo wtedy sie tam może rozruszać a tego nie chcemy i tylko sprawdza na fotelu.
Ahaa.. No to może nic nie zrobił tam :p nikomu nie ufam tylko swojej lekarce i później panikuje. :ninja2: boże boże a gdzie tu dalej...... Macie już ten okres za sobą pewnie :D
 
Do góry