reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie problem ze moja doktor 180 km ode mojego miejsca zamieszkania... Kurcze. A nie chce do szpitala niedaleko mojej miejscowości bo tam nic nie będą robić, tylko zostawia i leżeć będę bez sensu, a szew ona jak coś miała zakładać.
Pamiętam właśnie ze u Ciebie tak było że raz dwa i szyjka leciała.
Podjechać zmierzyć możesz jak bd ok to zawsze możesz się nie zgodzić zostać. A innego szpitala blisko nie ma ? Bo te 180km i wizyta po majowce to trochę daleko :( choć w głębi wierzę, że tylko ja mam takiego pecha i u Ciebie jest ok
 
reklama
Podjechać zmierzyć możesz jak bd ok to zawsze możesz się nie zgodzić zostać. A innego szpitala blisko nie ma ? Bo te 180km i wizyta po majowce to trochę daleko :( choć w głębi wierzę, że tylko ja mam takiego pecha i u Ciebie jest ok
Problem w tym że zanim się zgody nie wyrazi nie zbadaja. Na forum na fb zapytałam jak jest w innym szpitalu to tak samo jak w tym do którego zawsze jeździłam, bo mają kasę za pacjenta. Chore to jest bo niepotrzebnie łóżka się zajmuje. Cóż muszę przestać się nakręcac, bo to jeszcze gorzej. Zaufam swojej gin która mówiła że z taką szyjka odrazu się tragedia nie stanie. Będę leżeć i obserwowac :) jestem dobrej myśli, bo raz mnie zakulo i już panika ale to chyba normalne heh 3majcie kciuki żeby było dobrze, najgorszy tydzień przede mną :p
 
Problem w tym że zanim się zgody nie wyrazi nie zbadaja. Na forum na fb zapytałam jak jest w innym szpitalu to tak samo jak w tym do którego zawsze jeździłam, bo mają kasę za pacjenta. Chore to jest bo niepotrzebnie łóżka się zajmuje. Cóż muszę przestać się nakręcac, bo to jeszcze gorzej. Zaufam swojej gin która mówiła że z taką szyjka odrazu się tragedia nie stanie. Będę leżeć i obserwowac :) jestem dobrej myśli, bo raz mnie zakulo i już panika ale to chyba normalne heh 3majcie kciuki żeby było dobrze, najgorszy tydzień przede mną :p

Spoko, ja wczoraj myslalam ze urodze a to jelita tak pracowały :p
 
:D:D no to znam te uczucie, omijam kapustę teraz szerokim łukiem, a na święta taki pyszny bigos był, ale bałam się ruszyć, mam uraz teraz :D

Ja jak leżę to co zjem, nawet cos lekkiego to zaraz czuję... :/ położna twierdzi, że juz powoli powinnam sie ruszyc a lekarz nie...i bądź tu mądrą...
 
A to w ogóle nie wstajesz, nic nie robisz?

Tylko wkolo siebie robie, i jak jest ładna pogoda to wychodze przed dom chwile pospacerować. Ale np segreguje ostatnio na siedzaco pranie więc cos tam ponad wkoło siebie zrobię. Nie chce żeby mi teściowa brudne gacie wyciagala :p chociaz na samym początku tak było bo bałam sie całkowicie ruszyć. Na pewno nie sprzątam i nie gotuje. Spaceruje tez po domu.
 
reklama
Tylko wkolo siebie robie, i jak jest ładna pogoda to wychodze przed dom chwile pospacerować. Ale np segreguje ostatnio na siedzaco pranie więc cos tam ponad wkoło siebie zrobię. Nie chce żeby mi teściowa brudne gacie wyciagala :p chociaz na samym początku tak było bo bałam sie całkowicie ruszyć. Na pewno nie sprzątam i nie gotuje. Spaceruje tez po domu.
A od którego tyg leżysz?
Ja teraz też nie sprzątam w ogóle, obiad zrobię. Robię takie rzeczy które nie wymagają schylania się :) teraz taka ładna pogoda to się chce na dworzu posiedzieć, w święta dałam się namówić na krótki spacer. Zastanawiam się co to będzie z majówka.
 
Do góry