reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@olaa90 ja nie chcialam szczepic w 1 dobie syna ale w szpitalu powiedzieli ze niw szczepia przy wyjsciu tylko w pierwsza dobe. A witaminę k odmowilam podawania domiesniowo. Bierzemy w domu w tabsach. U mnie na stronie znajdz lek z znalazłam apteke ktora matakie kapsulki d3 +k2..ale mozna tez podawac jakas dobra witamine d3 plus k2 w kropelkach i przeliczyć.
A czemu nie podałaś tej k? Ze względu na heparynę przyjmowana w ciąży?
 
reklama
A to oni nie starali się o karmienie naturalne? Ja się martwię, bo niby do 6 tygodnia jest czas na ustabilizowanie laktacji. Wiem, że są sytuacje, gdy i po tym czasie się to udaje, ale u nas, jak widać, nawet przed końcem 2 tygodnia jest cieżko.
To nie jest typ matki, której zależało na karmieniu (woli wolność :p ), szybko się poddała i od 3 miesiąca nie ma pokarmu.
 
@Naysan tak, ogólnie na ssanie.
@olamakota a ono jest sprawdzane po urodzeniu czy po jakimś czasie dopiero można stwierdzić, czy coś z nim jest nie tak? Padam z bólu przy ssaniu i teraz w takim razie nie wiem, czy to mój próg bólu na minusie czy może jednak wędzidełko...
 
Hej. Mialyscie w ciąży kłucia w pochwie?? Tak z 2 minuty z promieniowaniem lekko na podbrzusze. Przeszło, ale dziwne uczucie że się ruszyć nie można..
 
Masz pessar ? Ja mam klucia w pachwinach. Np wczoraj po wizycie jak troche pochodzilam to mocniej czulam.
Nie mam, teraz 17+2 wizytę mam 6.05,m i się stresuje że może coś z szyjka. Ale ostatnio miała 6 cm zamknięta twarda. Doktorka mówiła że tak odrazu się nic nie stanie jak mam taką długość. I w pachwinach też mnie dziś klulo, robiłam obiad i w sumie z 2 h ciągle na nogach moze dlatego...teraz leżę plackiem i wszystko przeszło.
 
Nie mam, teraz 17+2 wizytę mam 6.05,m i się stresuje że może coś z szyjka. Ale ostatnio miała 6 cm zamknięta twarda. Doktorka mówiła że tak odrazu się nic nie stanie jak mam taką długość. I w pachwinach też mnie dziś klulo, robiłam obiad i w sumie z 2 h ciągle na nogach moze dlatego...teraz leżę plackiem i wszystko przeszło.

To odpoczywaj. Szyjke masz super długa. Mi lekarz kazal duzo wypoczywac jak tak mnie kluje. Ja już 35 tydzień... za 3 tygodnie pozbede sie krążka :)
 
reklama
To odpoczywaj. Szyjke masz super długa. Mi lekarz kazal duzo wypoczywac jak tak mnie kluje. Ja już 35 tydzień... za 3 tygodnie pozbede sie krążka :)
To już daleko! Ile bym dała żeby już tak być. Każdy dzień to strach.
Dziś jeszcze takiego sikacza mam że szok, co 10 min latam :p może to rozciągająca się macica.
 
Do góry