reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie. Śluz normalny.
Gannka kochana pilnuj tej szyjki, ja też w 16t4d miałam 6cm. Nie strasze tylko wiem, że nasze ciążę wyglądały podobnie, kończyły i na tym samym etapie.... więc uczuczulam bo mi bez objawów posypała się szyjka w chwilę... Więc warto to sprawdzić jak coś Cię nie pokoi lepiej 1 raz za dużo niż za mało
 
Gannka kochana pilnuj tej szyjki, ja też w 16t4d miałam 6cm. Nie strasze tylko wiem, że nasze ciążę wyglądały podobnie, kończyły i na tym samym etapie.... więc uczuczulam bo mi bez objawów posypała się szyjka w chwilę... Więc warto to sprawdzić jak coś Cię nie pokoi lepiej 1 raz za dużo niż za mało

Właśnie mialam napisać, że jak czujesz niepokój to lepiej sprawdzić.
 
Gannka kochana pilnuj tej szyjki, ja też w 16t4d miałam 6cm. Nie strasze tylko wiem, że nasze ciążę wyglądały podobnie, kończyły i na tym samym etapie.... więc uczuczulam bo mi bez objawów posypała się szyjka w chwilę... Więc warto to sprawdzić jak coś Cię nie pokoi lepiej 1 raz za dużo niż za mało
W którym tygodniu zaczęła Ci się teraz skracac?
 
Zaczęła mi się wewnętrznie rozbierać w okolicy 18tc. W 19tc miałam zakładany szew bo już byk mega lejek A szyjka miała 3.2cm, A przed samym szwem co Ok 2...
Po majówce mam wizytę w poniedziałek, więc zobaczymy czy wszystko jest dobrze.
W poprzedniej ciąży w 19 też miałam wewnątrz lejek, szyjka 2.8 także liczę się z tym że teraz też może się coś dziać. Teraz o wiele więcej leżę więc też sobie mysle że chyba nic do wizyty się nie wydarzy.
 
Po majówce mam wizytę w poniedziałek, więc zobaczymy czy wszystko jest dobrze.
W poprzedniej ciąży w 19 też miałam wewnątrz lejek, szyjka 2.8 także liczę się z tym że teraz też może się coś dziać. Teraz o wiele więcej leżę więc też sobie mysle że chyba nic do wizyty się nie wydarzy.
Kochana każda robi jak uważa. Ja nic nie czułam, nagle na usg szyjka fatalna.... to Wsyztsko było kwestia kilku dni. Np wizyta u profesora wtorek szyjka 3.5, od razu szpital kolejny pomiar szyjki dwa dni później szyjka 2.6 i tak w poniedziałek kolejny przed szwem ok 2cm... leżałam... oszczedzalam się... W dodatku te skrócenie szyjki nastąpiło jak byłam w szpitalu najpierw 1 potem drugim. Infekcja była w moczu ale lekka, szyjka i pochwa czysta.. więc w szpitalu to już tak na 100% leżałam.... A jednak :(
Mówię to z dobrego serca i własnego doświadczenia.
 
reklama
Kochana każda robi jak uważa. Ja nic nie czułam, nagle na usg szyjka fatalna.... to Wsyztsko było kwestia kilku dni. Np wizyta u profesora wtorek szyjka 3.5, od razu szpital kolejny pomiar szyjki dwa dni później szyjka 2.6 i tak w poniedziałek kolejny przed szwem ok 2cm... leżałam... oszczedzalam się... W dodatku te skrócenie szyjki nastąpiło jak byłam w szpitalu najpierw 1 potem drugim. Infekcja była w moczu ale lekka, szyjka i pochwa czysta.. więc w szpitalu to już tak na 100% leżałam.... A jednak :(
Mówię to z dobrego serca i własnego doświadczenia.
U mnie problem ze moja doktor 180 km ode mojego miejsca zamieszkania... Kurcze. A nie chce do szpitala niedaleko mojej miejscowości bo tam nic nie będą robić, tylko zostawia i leżeć będę bez sensu, a szew ona jak coś miała zakładać.
Pamiętam właśnie ze u Ciebie tak było że raz dwa i szyjka leciała.
 
Do góry