reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ignas wazyl 3250 :) tez mi sie wydawaly mini ale jednak byly ciutke za duze :)
Baska my znowu przybieramy prawidlowo ale serce peka jak maly tak placze :( i nie mozna mu pomoc :( lezalam z babeczka po cc to ona w porownaniu ze mna jak sarenka, tylko bardziej mnie to dobijało :( co do opieki to ja nie wiem czy przez to ze moj narzeczony poszedl do ordynatora ze skarga ze mnie tak boli czy ogolnie tak jest, ale mi bardzo pomagały, w sumie nie jest to super jak Ci cyce macają i wkladaja maluszkowi do buzi, ale ogolnie pomagały :) wspolczuje braku odwiedzin, dobrze Baska ze to juz za nami! ;)
 
reklama
@Oczekujaca123
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
@Audia20 @BaskaW macie rację - jest ciężko ale pociesza mnie to, że z każdym dniem lepiej. U mnie karmienie jest trudne, mam takie rany, że krew mi kapie. Może jak przyjdzie położna to mi pokaże jak. W szpitalu też nikt nie pomagał, najgorzej było jak chciałam wyjść do łazienki na dugim końcu korytarza i nie miałam z kim dziecka zostawić. Córeczka jest mała, co chwilę zasypia w czasie jedzenia. Od dwóch dni wieczorem ciągły przelaźliwy płacz, podkurczanie nóżek i wodniste kupy. Czy kolka może zacząć dię już w 1 tygodniu?
 
@Audia20 @BaskaW macie rację - jest ciężko ale pociesza mnie to, że z każdym dniem lepiej. U mnie karmienie jest trudne, mam takie rany, że krew mi kapie. Może jak przyjdzie położna to mi pokaże jak. W szpitalu też nikt nie pomagał, najgorzej było jak chciałam wyjść do łazienki na dugim końcu korytarza i nie miałam z kim dziecka zostawić. Córeczka jest mała, co chwilę zasypia w czasie jedzenia. Od dwóch dni wieczorem ciągły przelaźliwy płacz, podkurczanie nóżek i wodniste kupy. Czy kolka może zacząć dię już w 1 tygodniu?

Tez tak miałam z sutkami w 1 ciazy. Bardzo dlugo to leczylam jakies 3 msce bo corka caly czac byla na piersi i jak ja przykladalam to doslownie płakałam z bolu..takie dziury mialam w sutkach..ze 2 razy corka przez moje rany miala czarne kupki od krwi z sutkow..ale karmilam dalej. Na kolki za wcześnie. Placze i tyle tak noworodki maja albo chce spac i nie mzoe zasnac albo chce cyca. Moj ma za to baki o one go cZęsto budza. Ale to dobrze ze je puszcza bo inaczej bolal by go brzuch. Co do kupki to one sa takie po karmieniu piersia wodniste i zolte..pozniej dojda takie drobne grudki.
 
reklama
Moj za to spi w nocy ladnie ale nie w kolysce tylko u mnie na klatce piersiowej. Jak go odlzoe to sie wybidza od razu. A u mnie np dzisiaj spal caly czas w nocy tylko wstawal co 3.5 godz na cyca. W dzien spi mniej i twz u mnie na rekach albo czasami w wozku go uspie dobrze ze mam duzy salon. Widocznie potrzebuje bliksoci mojej..
 
Do góry