reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Proszę o kciuki. Modlitwę. Cokolwiek.
Leżę na porodowce. Wyciszaja skurcze. Maluch jest w lejku siedzi na szwie... Leżę do góry nogami. Mam magnez i jakis tokolityk co dają od 24tc...dozylnie...no i tyle... nie wierzę że to znowu to...
Ale teraz bynajmniej coś robią.
Próbuje zasnąć...
Dziś 24tc....
Czytam Cię Kobieto i jestem sercem z Tobą:* Jesteś dzielna, 3mam kciuki, i modlę się czekając na dobre wieści:*
 
Proszę o kciuki. Modlitwę. Cokolwiek.
Leżę na porodowce. Wyciszaja skurcze. Maluch jest w lejku siedzi na szwie... Leżę do góry nogami. Mam magnez i jakis tokolityk co dają od 24tc...dozylnie...no i tyle... nie wierzę że to znowu to...
Ale teraz bynajmniej coś robią.
Próbuje zasnąć...
Dziś 24tc....

Dasz radę, nie poddawaj się. Mam nadzieję że lekarzom uda się wyciszyć Twoje skurcze. Daj nam znać, tylko dobre wiadomości!
Jesteśmy z Tobą myślami!
 
Dasz radę, zero stresu wierze że dotrwasz jeszcze kilka tygodni [emoji8] Trzymam kciuki
Proszę o kciuki. Modlitwę. Cokolwiek.
Leżę na porodowce. Wyciszaja skurcze. Maluch jest w lejku siedzi na szwie... Leżę do góry nogami. Mam magnez i jakis tokolityk co dają od 24tc...dozylnie...no i tyle... nie wierzę że to znowu to...
Ale teraz bynajmniej coś robią.
Próbuje zasnąć...
Dziś 24tc....
 
Proszę o kciuki. Modlitwę. Cokolwiek.
Leżę na porodowce. Wyciszaja skurcze. Maluch jest w lejku siedzi na szwie... Leżę do góry nogami. Mam magnez i jakis tokolityk co dają od 24tc...dozylnie...no i tyle... nie wierzę że to znowu to...
Ale teraz bynajmniej coś robią.
Próbuje zasnąć...
Dziś 24tc....
Trzymam kciuki I modlę się za Was moj brat ma blizniaki z 24 i6 dni będą miały rok za miesiąc. Ale Wy wytrwacie znacznie dłużej ❤
 
Proszę o kciuki. Modlitwę. Cokolwiek.
Leżę na porodowce. Wyciszaja skurcze. Maluch jest w lejku siedzi na szwie... Leżę do góry nogami. Mam magnez i jakis tokolityk co dają od 24tc...dozylnie...no i tyle... nie wierzę że to znowu to...
Ale teraz bynajmniej coś robią.
Próbuje zasnąć...
Dziś 24tc....
Jezu, zestresowałam się, trzymam mocno kciuki. Jesteśmy z Wami.
 
reklama
Do góry