reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Oczekujaca123 modlę się za Was. Mam w rodzinie dziewczynę z 24 tc z wagą 600 g, jest zdrowa.
Sterydy działają po tygodniu. Wytrwaj jak najdłużej, jesteś w dobrych rękach i sama widzisz, że teraz walczą o Was.
 
@Oczekujaca123 modlę się za Was. Mam w rodzinie dziewczynę z 24 tc z wagą 600 g, jest zdrowa.
Sterydy działają po tygodniu. Wytrwaj jak najdłużej, jesteś w dobrych rękach i sama widzisz, że teraz walczą o Was.
Skąd wiesz, że sterydy działają po tygodniu? Żona mojego brata miała syndrom HELLP, podali jej sterydy i po 48h cięli - mały oddychał sam po urodzeniu z wagą 970g.
 
Skąd wiesz, że sterydy działają po tygodniu? Żona mojego brata miała syndrom HELLP, podali jej sterydy i po 48h cięli - mały oddychał sam po urodzeniu z wagą 970g.
Ja też slyszalam że sterydy działają szybko. Oskrzela się rozprezaja i może dziecko oddychać. Inną sprawą jest że płuca u każdego dzieciaka będą się rozwijać swoim tempie.
 
@Naysan, tak mi lekarz mówił, ale chyba źle się wyraziłam. Po tygodniu mają pełne działanie, a płuca pobudzają do rozwoju od razu. Przez tydzień utrzymują się też w organiźmie matki.
 
@Naysan, tak mi lekarz mówił, ale chyba źle się wyraziłam. Po tygodniu mają pełne działanie, a płuca pobudzają do rozwoju od razu. Przez tydzień utrzymują się też w organiźmie matki.
To tu od pediatry usłyszałam, że sterydy podaje się gdy zakłada się że poród tuż tuż.bo działają 24h już ale ich działanie słabnie po 7 dniach...
 
reklama
Do góry