reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak naprawdę 3 miesiąc w porównania do życia to nic, dzieci się urodza i zapomnimy o tym bardzo szybko. Dziś minął tydzień odkąd trafiłam do szpitala i leżę plackiem, nie wiem kiedy on minął oby kolejne tyg leciały tak samo.
Tak. Dokładnie. Mija tydzień za tygodniem. Nawet na nic nie robieniu. Ja spokojnie odliczam do kolejnej wizyty.
 
Ja
Leukocyty ostatnio miałam 13. Cała ciążę mam je lekko podwyższone, gin mówi że to normalne
Ja teraz mam też podwyższone i nie jest źle. Jak się wpiernicza samo białko to chyba normalne... Jeszcze doktorek mi mówił ostatnio że nie mam sobie szczędzić mięska a ja dwa kawałki jem na obiad to już przesada. Chyba nie wierzy że tyle jem tego mięcha.
 
Ja się pytam dlaczego nie mogę mieć normalnych wyników, normalnej ciąży... Moze to tak ze nasze ciaze sa trudne tylko dlatego że nasze dzieci beda wybitne. Ja bym tam chciala żeby Zuza zostala astronautka i odkryla np jakas plantete. O!
Dobre wytłumaczenie całej sytuacji:)
 
reklama
@Paula_12345 to zbliżone wyniki do moich. Na wszelki wu zrobię posiewy ale podejrzewam że to od tej cieśni. Ja nie moge rano zgiąć palców tak boli :((
To jest niefajne :( mi pomogło trochę odstawienie soli i wszystkich słonych rzeczy. Jadłam wcześniej trochę precelków bo pomagały na zgagę, więc teraz za to mam częściej zgagę ale mniej wody gromadzę i jest trochę różnica. Kawa i pokrzywa też trochę pomagają, a najbardziej fajny masaż zrobiony przez męża plus leżenie z nogami do góry przed spaniem. Ale te nadgarstki i tak budzą mnie w nocy :/ potrafię przybrać 2kg w 1 dzień i potem w 2 dni to zrzucić
 
Do góry