reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To nie tak ze posiewy mialam regularnie jak w zegarku. Zdarzały się raz na miesiac i zdarzały sie raz na dwa tygodnie.
Duże te skurcze? A jak CRP?
Do 100 kilka doszło .Nie wiem jakie crp lekarz powiedział,że morfologia wyszła bardzo dobrze więc cvyba w normie.Na dodatek dostałam plamienia po badaniu.Ordynator jest strasznie niedelikatny.No i powiedział,że gdyby nie szew już dawno byłoby po wszystkim.
 
reklama
Do 100 kilka doszło .Nie wiem jakie crp lekarz powiedział,że morfologia wyszła bardzo dobrze więc cvyba w normie.Na dodatek dostałam plamienia po badaniu.Ordynator jest strasznie niedelikatny.No i powiedział,że gdyby nie szew już dawno byłoby po wszystkim.
Państwowo są zazwyczaj strasznie niedelikatni, żeby nie powiedzieć brutalni :/ Żeby jeszcze jakoś podczas badania uspokoili, że zaraz po wszystkim to niee, często muszą skomentować, że skoro taka wrażliwa, to jak sobie wyobraża urodzenie dziecka, hyhyhy... No dramat.
Czyli ciągle kroplówki?
 
Do 100 kilka doszło .Nie wiem jakie crp lekarz powiedział,że morfologia wyszła bardzo dobrze więc cvyba w normie.Na dodatek dostałam plamienia po badaniu.Ordynator jest strasznie niedelikatny.No i powiedział,że gdyby nie szew już dawno byłoby po wszystkim.
Trzymaj się! Zaciskaj nogi. Ponoc pompa dziala po jakims czasie, wiec mam nadzieję że wkrótce Ci przejdzie.
 
Dziewczyny co do ubranek. To jak macie mniejsze wagowo dzieci to smialo bierzcie spodnie i bluzki rozmiar 50. Bo moj wazac 3 kg i teraz 2.7 kg przy 54 cm długości tonie w ciuchach 56. Jedynie niektóre body 50 za krotkie.wszystkie spodnie za szerokie a body i bluzki za duze rekawy.
 
Dziewczyny co do ubranek. To jak macie mniejsze wagowo dzieci to smialo bierzcie spodnie i bluzki rozmiar 50. Bo moj wazac 3 kg i teraz 2.7 kg przy 54 cm długości tonie w ciuchach 56. Jedynie niektóre body 50 za krotkie.wszystkie spodnie za szerokie a body i bluzki za duze rekawy.
Właśnie ja mam popakowne na wyjscie 50 i 56 :)
 
Ja nie wiem czy tym doktorkom to przyjemność sprawiaja takie głupie teksty czy co... dobrze wiedzieć że taka rozmiarówka. Ja jeszcze nic nie mam. Czekam do bezpiecznych dni. Już rodzinka zapowiedziala że porobi zakupy gdyby coś.
 
reklama
Jak poszukujecie małej rozmiarowki to polecam Tesco- dużo tych mniejszych ubranek jest często w promocji a rozmiary od 46 w zwyż :)
 
Do góry