reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Magdalenams i tak szew robią, w zależności od podejścia, do 24, max 28 tygodnia. Moja doktorka też nie była przekonana (duże ryzyko infekcji itp.), ale jak już się posypało... Nie wiem na ile działa, ale troszeczkę uspokaja psychikę. Przynajmniej od wizyty do wizyty. Sterydy dostaliśmy w 29tc, mam nadzieję, że coś ruszyły u młodego, bo czułam się po nich paskudnie.
@Naysan właśnie w cukrzycy je się dużo kiszonek, kwaśnych rzeczy, bo te pomagają obniżać cukier. Ale nie współpracują z moim moczem :p
 
reklama
Ja Malego zaszczepilam stwierdzilam ze na zapalenie watroby to wazne szczepienie. Reszte bede opozniac. Witamine K dali doustnie teraz musze zakupic i w domu kontynuowac tylko szkoda bo ciezko ja kupic. Malego jakos lekko obmyli mimo prosiłam by tego nie robily ale odpyskowala mi ze musza bo jest troche krwi i mogą sie czyms zarazic. Ale w tym sziptalu obsluga pielegniarska to porazka chamskie wredne i niepomocne. Mowie tylko o oddziale neonataloginczym.
 
Ja Malego zaszczepilam stwierdzilam ze na zapalenie watroby to wazne szczepienie. Reszte bede opozniac. Witamine K dali doustnie teraz musze zakupic i w domu kontynuowac tylko szkoda bo ciezko ja kupic. Malego jakos lekko obmyli mimo prosiłam by tego nie robily ale odpyskowala mi ze musza bo jest troche krwi i mogą sie czyms zarazic. Ale w tym sziptalu obsluga pielegniarska to porazka chamskie wredne i niepomocne. Mowie tylko o oddziale neonataloginczym.
Okej, dobrze wiedzieć z tymi szczepieniami :)
@Gannka czekam sobie spokojnie na porod w domku. Teraz jade na ktg. U nas juz 37 tydzień :)
 
Hej, za nami echo. Wada serduszka się nie potwierdziła - kamień z serca. Robiła mi ta sama pani doktor co usg III trym. i to ona wcześniej podejrzewała ubytek, ale teraz mówi, ze nic nieprawidłowego nie widzi.
Pozostaje nam tylko kwestia wagi maluszka. Dziś miał 1495 - 10 percentyl. Brzuszek w ciągu 2 tygodni nic nie urósł, ale cała reszta dziecka rośnie ok. Stwierdziła, że teraz tylko regularna kontrola co 2-3 tygodnie.
 
Hej, za nami echo. Wada serduszka się nie potwierdziła - kamień z serca. Robiła mi ta sama pani doktor co usg III trym. i to ona wcześniej podejrzewała ubytek, ale teraz mówi, ze nic nieprawidłowego nie widzi.
Pozostaje nam tylko kwestia wagi maluszka. Dziś miał 1495 - 10 percentyl. Brzuszek w ciągu 2 tygodni nic nie urósł, ale cała reszta dziecka rośnie ok. Stwierdziła, że teraz tylko regularna kontrola co 2-3 tygodnie.
Łaaał to pieknie że serduszko zdrowe :))
Spróbuj może ta diete co ja wprowadzilam czyli mega duzo nabiału.
 
reklama
A ja leże w szpitalu.Dostałam skurczy jak byłam na wizycie u lekarza.Mam nadzieje,że dadzą się wyciszyć.Dopiero 33 tydzień.Ale szew i szyjka trzymają.Kurcze,szósty raz leże w szpitalu.
 
Do góry