reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Katiuszka81 mialas podawane sterydy? Wiem, e jest wcześnie ale w miare bezpieczniej :**
A czulas te skurcze?... ja to nigdy nie wiem co to skurcz, czy to bol czy cos innego :(

Ja juz po wizycie...
A wiec szew trzyma. Szyjka 2.14 ogolnie przy szwie sie nie mierzy, ale mi zmierzyla... zebym lepiej spała..

Chcialam wizyty co tydzien ale powiedziała ze nie ma co tam grzebac i co 2 wystarczy jak bede miala skurcze czy wieksze plamienie to szpital. Oczywiscie dolozyla mi leki ktore zabral profesor... wiec jest tak jak chcialam i czulam sie bezpieczniej a odstawilysmy relanium.... mam je brac doraznie. Teraz oby przetrwac 2 tyg do kolejnej wizyty.. i potem kolejne 2... i jakos do przodu... uf...

Co do CRP to moja gin uznala ze za wczesnie zrobilam. Ze one sobie teraz bedzie szalec wlasnie 2 do gory czy 2 na dol bo jednak bula ingerencja. Poki nie czuje sie zle poki szew trzyma wymazy sa ok i crp nie rosnie gwaltownie nie martwimy sie.
 
reklama
@Zzzzzz w czwartek jadę do szpitala, jeszcze mam 2 dni wolności :D ale i tak nie korzystam bo tak zatrzymuje wodę że ciężko mi się poruszać. Od 21 stycznia przybyło mi 6 kg, już mam 16 na plusie
 
@Nati88 a te wody jak Ci się sączyły to cały czas? Kurde ja pojechałam dzisiaj do leroy i poczułam jakbym popuściła i wczoraj jak wstałam to tez mi coś poleciało wodnego. Trochę to wiąże z luteina ale kurde wody maja jakiś zapach czy coś?
 
@Katiuszka81 mialas podawane sterydy? Wiem, e jest wcześnie ale w miare bezpieczniej :**
A czulas te skurcze?... ja to nigdy nie wiem co to skurcz, czy to bol czy cos innego :(

Ja juz po wizycie...
A wiec szew trzyma. Szyjka 2.14 ogolnie przy szwie sie nie mierzy, ale mi zmierzyla... zebym lepiej spała..

Chcialam wizyty co tydzien ale powiedziała ze nie ma co tam grzebac i co 2 wystarczy jak bede miala skurcze czy wieksze plamienie to szpital. Oczywiscie dolozyla mi leki ktore zabral profesor... wiec jest tak jak chcialam i czulam sie bezpieczniej a odstawilysmy relanium.... mam je brac doraznie. Teraz oby przetrwac 2 tyg do kolejnej wizyty.. i potem kolejne 2... i jakos do przodu... uf...

Co do CRP to moja gin uznala ze za wczesnie zrobilam. Ze one sobie teraz bedzie szalec wlasnie 2 do gory czy 2 na dol bo jednak bula ingerencja. Poki nie czuje sie zle poki szew trzyma wymazy sa ok i crp nie rosnie gwaltownie nie martwimy sie.
Sterydy miałam w 29 tygodniu.Czułam właśnie taki regularny ból.Lekarka powiedziała,że nie są wprawdzie porodowe ale nie powinno ich być na tym etapie ciąży.
 
No właśnie to nie był ból typowo okresowy tylko taki ból w dole brzucha.Ale był co kilka minut i chwilami musiałam kucnąc,bo tak bolało.Jakbym była w domu to chyba bym pomyślała,że mnie od szwa brzuch boli.
A to był taki sam ból jak w początkowej fazie porodu? Z tego co pamiętam to nie był taki okresowy tylko mocniejszy i przeszywający. Ciężko opisać.
 
reklama
A to był taki sam ból jak w początkowej fazie porodu? Z tego co pamiętam to nie był taki okresowy tylko mocniejszy i przeszywający. Ciężko opisać.
No właśnie nie pamiętam dokładnie bólu porodowego,bo to było prawe 8 lat temu.Ale ten ból dzisiaj nie powiązałabym ze skurczami,bo mi się skurcze kojarzą właśnie z okresowym bólem.Tylko to,że było regularne mnie zaniepokoiło.Lekarka powiedziała,żeby jeszcze te 3 tygodnie wytrzymać i niech się dzieje co chce.
 
Do góry