reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Zzzzzz powiem Ci, że już nawet zaczęłam, tym bardziej, że ja nie lubię większości źródeł białka , mięso napawa mnie obrzydzeniem, a twaróg i inne serki w miarę ok, więc wpierniczam codziennie:) Twoja Zuza na tym urosła?
 
reklama
A ja leże w szpitalu.Dostałam skurczy jak byłam na wizycie u lekarza.Mam nadzieje,że dadzą się wyciszyć.Dopiero 33 tydzień.Ale szew i szyjka trzymają.Kurcze,szósty raz leże w szpitalu.
Trzymaj się dzielnie. Dobrze, że stało się to podczas wizyty. Mocne te skurcze? Co Ci podali?
 
A ja leże w szpitalu.Dostałam skurczy jak byłam na wizycie u lekarza.Mam nadzieje,że dadzą się wyciszyć.Dopiero 33 tydzień.Ale szew i szyjka trzymają.Kurcze,szósty raz leże w szpitalu.
Trzymaj się tam jakoś. Dobrze, że jesteś pod opieką. Ja jutro też niestety do szpitala, strasznie nie lubię tego miejsca.
 
@Katiuszka81 czyli gdyby nie ktg nawet byś o tych skurczach nie wiedziała? Obyś wyszła jak najszybciej - w dwupaku!

Psychika już siada mi całkowicie, ryczę nawet gdy usłyszę płaczące niemowlę w korytarzu, koszmar :(
 
Traf chciał,że akurat ktg miałam i zaczęły się pisać 50-60 i to regularnie.To od razu szpital i mam magnez w pompie.Ale już prawie się wyciszyły.
No to spore mialas te skurcze ja w szpitalu przed cc najmocniejszy mialam 40 i to ze 2 razy tylko a tak to caly czas maks 27. Dobrze ze szybko zaragowaloscie. I trzymam kciuki.

Co do Ob nie robi sie w ciazy a crp tak. Crp powinno byc w normie czyli do 5. Ja przy 7.9 trafilam dp szpitala jak prawie szyjki juz nie mialam. Oczywiście crp moze byc wyzsze przez np przeziębienie zeba itp i dlugo spada wiec nie robi sie go od razu pp infekcji.
 
No to spore mialas te skurcze ja w szpitalu przed cc najmocniejszy mialam 40 i to ze 2 razy tylko a tak to caly czas maks 27. Dobrze ze szybko zaragowaloscie. I trzymam kciuki.

Co do Ob nie robi sie w ciazy a crp tak. Crp powinno byc w normie czyli do 5. Ja przy 7.9 trafilam dp szpitala jak prawie szyjki juz nie mialam. Oczywiście crp moze byc wyzsze przez np przeziębienie zeba itp i dlugo spada wiec nie robi sie go od razu pp infekcji.
Dosyć mocno mnie bolało ale nie spodziewałam się,że to skurcze bo to nie był ból jak na okres.No a crp wyszło mi 8 nie mam pojęcia skąd,bo mocz mam w końcu dobry a szyjka 3 cm.
 
reklama
@Katiuszka81 czyli gdyby nie ktg nawet byś o tych skurczach nie wiedziała? Obyś wyszła jak najszybciej - w dwupaku!

Psychika już siada mi całkowicie, ryczę nawet gdy usłyszę płaczące niemowlę w korytarzu, koszmar :(
Bolało mnie tylko nie jak na okres i nie myślałam,że to skurcze.A że było to regularnie to domyśliłam się,że jest coś na rzeczy.
 
Do góry