reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurde bo ja bym chciala miec te sterydy jakkolwiek to brzmi czulabym sie bezpieczniej i zaatanawiam sie czy przekonam di tego moja gin bez pobytu w szpitalu... wole dmuchac na zimne...
Ja się czuję o wiele bezpieczniej po podaniu sterydow. W sumie to jest tylko zastrzyk w dupsko więc nie powinno być problemów. Tyle ze z twoimi problemami lepiej być pod obserwacją.
 
reklama
A może Wam chodzi o to ze 4×6mg a nie 4x6ml?? Bo właśnie sprawdziłam na wypisie i mam napisane: Demezon 4x6mg. A stężenie może być różne.
Hahah, rzeczywiście, płyn to odruchowo wyszły mi mililitry :D
@Magdalenams nawet nie chcę podliczać ile zostawiłam w klinice od początku ciąży, nie wiem jak serce by zareagowało ;D
 
Ja nie mialam podanych sterydow. Sama bylam w szoku jak w szpitalu przy szwie jedna z doktorek zapytala mojego gin czy podajemy sterydy a On odpowiedzial ze nie. Bronil sie rekoma i nogami i tak udalo sie bez. Ale On mnie traktuje troche inaczej wiec mzoe stad ta decyzja. Nie wiem
 
Ja nie mialam podanych sterydow. Sama bylam w szoku jak w szpitalu przy szwie jedna z doktorek zapytala mojego gin czy podajemy sterydy a On odpowiedzial ze nie. Bronil sie rekoma i nogami i tak udalo sie bez. Ale On mnie traktuje troche inaczej wiec mzoe stad ta decyzja. Nie wiem
A co masz na myśli, że traktuje cie inaczej w odniesieniu do sterydów?
 
Nie co do sterydow tylko ogolnie bardzo mi pomaga i sie stara. Znam Jego żonę. I duzo już dla Nas zrobil i uratowal ciaze. Zalozyl szew prowadzil w szpitalu moje leczenie. Teraz tak samo i będzie robil cc. Nie wiem czemu nie chcial dawac sterydow choc ja Go zagadywalam to On sie wykrecal by nie dac stad moje przypuszczenie.
 
Nie co do sterydow tylko ogolnie bardzo mi pomaga i sie stara. Znam Jego żonę. I duzo już dla Nas zrobil i uratowal ciaze. Zalozyl szew prowadzil w szpitalu moje leczenie. Teraz tak samo i będzie robil cc. Nie wiem czemu nie chcial dawac sterydow choc ja Go zagadywalam to On sie wykrecal by nie dac stad moje przypuszczenie.
Ale przecież te sterydy mają pomóc a nie zaszkodzić...znacznie zwiększają szanse dzieci urodzonych przedwcześnie...
 
reklama
A kto zdecydowal o tych sterydach? Bo moja gin jakos.przekonam ale czy szpital stwierdzi ze ma podstawy to nie wiem
Ja dostałam skierowanie od mojego ginekologa. Tylko Ty Kochana musisz jeszcze troszkę na te sterydy poczekać bo je można chyba podać dopiero po 24tc (możliwe ze się myle wiec koniecznie dopytaj swojej gin). Ale Twoją gin jest ogarnięta wiec napewno będzie o tym pamiętać i profesor zresztą też :)
 
Do góry