reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Oczekujaca123 ze schodamk prawda. Sama mam lazienke i sypialnie na gorze a salon i kuchnie na dole. Rano jak zeszlam na dol to wchodizlam dopiero wieczorem po schodach bu sie umyc. A pozniej nawet jak bylo gorzej przenioslam sie ze spaniem do salonu.
Poki bd ok to pozwole sobie na zejscie na wizyty lekarskie czy badania jak cos sie zacznie psuć rozwaze przeprowadzkę do rodziców choc to mniej komfortowa opcka wiec wierze ze raz czy dwa nie zaszkodzi tymbardziej ze ponoc mialam zalozony na szyjke ponad 2cm (jutro sie dowiem dokladnie) co innego wlasnie codzienne schodzenie. On mi zalecil powolne schodzenie i wchodzenie. Kazal tez nie rozleniwiac macicy bo bedzie gorzej.
 
reklama
Jednak duphaston zostawiony polozna sie pomylila... [emoji1787] takze nadal biore 3x2 duphaston, neoparin 100, acard kazal odstawic ale to sobie skonsultuje z moja gin, do tego mase witamin i tabletki na cisnienie mi zzmniejszyli dawke bo mam coraz nizsze
Luteina odstawiona troche sie boje ale szczerze mowiac tak mnie tam wszystko boli ze nie ma.ochoty nic tam pchać... no i plamie troche.
Właśnie mi też odstawili luteinę po szwie. Teraz mam prawie całe duże opakowanie i nie wiem co z tym zrobić :/
Uważaj na leki które dostajesz. Ja 3 razy w Bytomiu dostałam nie to co powinnam i raz jak byłam nieprzytomna jeszcze rano to wzięłam jakiś lek, chyba antybiotyk którego wcale wtedy nie miałam mieć podanego :/
 
Mam dopiero po 20 wieczorem wizytę. Może być różnie bo mi fibrynogen skoczył do 8,1 a max jest 6 w ciąży :( plus 'liczne bakterie' w moczu i CRP 9,5. Mam nadzieje ze mnie wczesniej nie wyśle do szpitala bo mam plany na weekend :p
Paula zapraszan zwalniam jutro ponoć lozko mam fajna miejscowe z szafa kolo okna :D a tak serio tp zycze zeby bylo ok, le jak trzeba to lez do szpitala ;**

Kojarzysz na ile razu ty masz związany szew?
 
@Oczekujaca123 ciesze się ze profesorek wszystko Wam wytłumaczył i czekamy jeszcze na jutrzejsze pohwalenie szewka i do domku:) i spokój Kochana!!! Teraz jest już z górki :) i nie mam zielonego pojęcia ile ja mam tych węzłów czy czegoś tam ale jak mi tam ktoś zagląda (a.kilka takich już mi zaglądało :D ) to wszyscy chwalą jak to dobrze ten szewek jest założony :)

Dziewczyny a ja mam pytanie o sterydy na płucka...czy któraś z Was miała podawane? Jeśli tak to w którym tygodniu ciąży i czy mówili Wam coś o tym ze trzeba będzie to powtarzać?
 
Ja zaraz będę lezala chyba świecą .... mam wrażenie ze mi syn wpadł w krocze i tam siedzi ... o_O zwariuje ... i chyba się zaraz spakuje razem z namiotem i go rozbije pod szpitalem ...
 
Paula zapraszan zwalniam jutro ponoć lozko mam fajna miejscowe z szafa kolo okna :D a tak serio tp zycze zeby bylo ok, le jak trzeba to lez do szpitala ;**

Kojarzysz na ile razu ty masz związany szew?
Właśnie nie kojarzę, ale wiem że założyli mi taką grubszą tasiemkę zielono-białą jak to mój gin opisał :p
 
reklama
@kb.karola90 podano mi sterydy 2 tygodnie temu, pod koniec 29tc. Nie słyszałam, żeby komuś je powtarzano, pobudziły pęcherzyki i starczy :p Dexaven się nazywały.
 
Ostatnia edycja:
Do góry