reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tylko obłóżcie wszystko papierem, bo się jeszcze czymś zarazicie ;D A jak się ogólnie czujesz?
Czuje sie.lepiej bez niz z. Mam wrazenie ze lzejszy brzuch mniej ciagnie. I szyjka juz nie kluje. Jest o wiele lepiej. Jeszcze troche boli po sciagnieciu i mam plamienie ale nic raczej nie ruszy.
 
reklama
A posiewu jak nie bylo tak nie ma... takze albo hoduja jakies monstrum albo nie wiem o co chodzi. Mam nadzieje ze szyjka przez weekend nie powariuje... crp mam w normie wiec podstaw do antybiotyku nie ma szczegolnie ze dopiero co jednym bylam przeleczona w poprzrdnim szpitalu. Takze.. generalnie zapowiada sie nerwowy i do dupy weekend
 
@Paula_12345 napisalam wiadomosc priv odezwij sie

Dziewczyny ze szwem , ile h po zalozeniu szwu moglyscie wstac i isc do wc? Mi tu mowia o jakims basenie, tu nie ma sali pooperacyjnej bede lezala na sali z 4 dziewczynami...przeciez to zart i jedna z poloznych mi mowila ze do następnego dnia bede dostawala basen ! Plakac mi sie chce.. sla mnie to ponizajace...
 
Jak miałam zakładany w poniedziałek to tez chcieli żebym korzystała z basenu ale udało mi się wybłagac położna żebym mogła skorzystać z łazienki i mi pozwoliła. Z kolei przy pierwszym założeniu szwu pytałam ordynatora czy mogę iść do toalety to od razu pozwolił... wiec nie wiem jak to jest z tym basenem. Zakładany szew miałam dwa razy i w obu przypadkach pozwolili mi korzystać z łazienki
 
Ja od razu dostalam basen ale nie moglam zrobić siju mimo ze mi sie chcialo. Zablokowałam sie. I lekarz powiedzial ze moge chodzić do wc. A bylo to jakos 2-3 godz po zabiegu. I nawet wieczorem robilam.stolec.
 
@Paula_12345 napisalam wiadomosc priv odezwij sie

Dziewczyny ze szwem , ile h po zalozeniu szwu moglyscie wstac i isc do wc? Mi tu mowia o jakims basenie, tu nie ma sali pooperacyjnej bede lezala na sali z 4 dziewczynami...przeciez to zart i jedna z poloznych mi mowila ze do następnego dnia bede dostawala basen ! Plakac mi sie chce.. sla mnie to ponizajace...
Gorąco współczuję, ale spróbuj dogadać się z lekarzem, może pozwoli, żeby pielęgniarka zabrała Cię na wózku do łazienki. Ja kiedyś leżałam po punkcji lędźwiowej i 24h nie wolno mi było wstawać. Za cholerę nie byłam w stanie się wysikać do basenu, choć bardzo chciałam. Leżałam z nim kilka godzin starając się wysikać cokolwiek - a chciało mi się tak, że czułam, że mnie rozerwie, łzy same leciały mi z oczu. A tu nic, blokada psychiczna, nie wysikałam ani kropli. W końcu zadzwonili koło północy do lekarza do domu i zgodził się, żeby mnie na wózku zawieziono do toalety.
 
Ech, czy naprawdę jeśli człowiek oczekuje choć odrobinę godnego i zwyczajnie ludzkiego traktowania musi wydać kupę kasy na leczenie prywatne? :(
 
reklama
@Paula_12345 napisalam wiadomosc priv odezwij sie

Dziewczyny ze szwem , ile h po zalozeniu szwu moglyscie wstac i isc do wc? Mi tu mowia o jakims basenie, tu nie ma sali pooperacyjnej bede lezala na sali z 4 dziewczynami...przeciez to zart i jedna z poloznych mi mowila ze do następnego dnia bede dostawala basen ! Plakac mi sie chce.. sla mnie to ponizajace...
Nie wiem dlaczego wszędzie jest inaczej ale tego samego dnia mogłam normalnie korzystać z łazienki.
 
Do góry