reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Już nie mogę się doczekać... Zazdroszczę, że masz to już za sobą :D A jaki magnez bierzesz? Ja mam magne b6 max 4x dziennie i nie ma takich właściwości.
Ja biore 3x2 ten sam i nic wczoraj mialam mega biegunke po 3 dniach problemow z zalatwieniem.. niby sie załatwiłam ale mega ciezko i twardo (wiecie o czym mowie [emoji14] ) teraz od 3 dni mam non stop kroplowke z magnezem i tez szalu nie ma... jak zaloza mo szew to nie wiem jak ja bede miala sie zalatwiac :/
 
reklama
Patrzac na moja doslownie megaaa srsczke w szpitalu nie zgadzam sie [emoji14] ale dzis jiz problem... jak sobie pomoc ?!?!?
U mnie z zatwardzeniem ładnie dają radę suszone śliwki, nic więcej. Niby nie powinnam przez cukrzycę ciążową, ale wolę podnieść sobie na chwilę cukier niż cierpieć ileśtam godzin.
 
Ja biore 3x2 ten sam i nic wczoraj mialam mega biegunke po 3 dniach problemow z zalatwieniem.. niby sie załatwiłam ale mega ciezko i twardo (wiecie o czym mowie [emoji14] ) teraz od 3 dni mam non stop kroplowke z magnezem i tez szalu nie ma... jak zaloza mo szew to nie wiem jak ja bede miala sie zalatwiac :/
Na mnie działa pół litra kefiru dziennie. Zero zatwardzen
 
Biore magnezin comfort 3x2 tabl. Najbardziej mnie przeczyscilo jak maz mi kupił hela magb6 ta silna dawke i bralam 3x1tabl. Po sliwkach tez mnie czyści a po siemieniu lnianym nawet 4xdziennie potrafiłam
 
Biore magnezin comfort 3x2 tabl. Najbardziej mnie przeczyscilo jak maz mi kupił hela magb6 ta silna dawke i bralam 3x1tabl. Po sliwkach tez mnie czyści a po siemieniu lnianym nawet 4xdziennie potrafiłam
@izaiv1985 pije codziennie z 300ml kefiru

@Ika88 ja nie lubie suszonych owocow i tez mam CC ale moze faktycznie sprobuje szczegilbie ze poki co opanowje cukry dieta. A ktory masz tydzien?

@Zzzzzz a jak te siemie robic? Z czyn? W całości?
 
@izaiv1985 pije codziennie z 300ml kefiru

@Ika88 ja nie lubie suszonych owocow i tez mam CC ale moze faktycznie sprobuje szczegilbie ze poki co opanowje cukry dieta. A ktory masz tydzien?

@Zzzzzz a jak te siemie robic? Z czyn? W całości?

Tydzień 30+4. Cukrzyca z insuliną nocną. Też nie lubię suszonych owoców, ale co zrobić, siemię nic (piłam na chore gardło), kefir nic (piję codziennie probiotycznie), czopków unikam ;D Wiadomo, każdemu ulży co innego, u mnie akurat kilka śliwek i po chwili sukces :p
 
reklama
@Ika88 nie jest na receptę. Normalnie.go kupisz i cenowo lepiej wychodzi. Mniej go bierzesz. Mnie tez magnez przeczyszczal.
@Oczekujaca123 możesz poprosic pielegniarki o cos na stolec. Jak Cie tak zatwardzilo. Mnie w spzitalu zawsze blokuje i nie moge sie zalatwic. A w domu normalnie.
 
Do góry