reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ewellina mnie w pierszej ciąży cały czas straszyli, że urodzę w ciągu tygodnia i że doczekanie do 38 tc wogóle nie wchodzi w grę, a my z młodym zrobiliśmy im psikusa i dotrwaliśmy do terminu :-) problemy z szyjką lżejsze niż teraz ale zaczęły się wcześniej tj. w 20 tc a młody ma wpisane w papierach, że urodził się w 40 tc +0 ;-)i co? nie da się? ;-)dlatego nastawiam się na to, że wszystkie po kolei będziemy rodzić dopiero po skończeniu 38 tc :-) może mamy krótkie szyjki, ale wytrzymałe i już :-)
od razu uprzedzam - jakby któraś chciała mnie "sprowadzić na ziemię" - nie zmieniam zeznań :-)
 
reklama
Pozytywne myślenie to podstawa. A ja to Ci szczerze powiem, że może to egoistyczne ale już się tak nastawiłam na wcześniejszy poród, że mam nadzieję, że urodzę wcześniej niż w 38tc ;) nie mogę się doczekać żeby mieć malucha już przy sobie i mieć to wszystko za sobą :)
 
Cześć:)

Ale tu dzisiaj cisza :) co tam u Was dziewczyny?
Ja właśnie dostałam nową dostawę włóczek i zabieram się do pracy:)

Mitaginka, jak tam po wizycie u dentysty? Ząbek już naprawiony?

Życzę powodzenia wszystkim dziewczynom, które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za pozytywne wieści. Dajcie znać!
 
Z tym zebem to nie taka prosta sprawa. Na razie znów mi coś przeczyscil, dał lekarstwo i mam przyjść w pt.

Na 14:15 idę do Gina na kontrolę krążka. Ciekawe jak trzyma po tych dentystycznych perypetiach. Trzymajcie kciuki ;-)
 
Trzymam kciuki Mitaginka.

Ja dziś z rana mialam duży stres z głupoty w sumie
Chodzilam 1,5 godz.
Nieważne muszę teraz odpocząć
A nie mogę bo mnie telepie.
 
Mitaginka trzymam kciuki i za zębologa i za szperacza :-)

Tak tylko uprzedzam, że mnie nie będzie przez kilka dni ;-)odezwę się pewnie jakoś w przyszłym tygodniu ;-) ale niezmiennie trzymam kciuki za was wszystkie i cieszę się, że z każdym tygodniem zbliżamy się do jasnej strony mocy :-D
 
hej. Ja po dwóch dniach męczących gazów, bólu jelit wracam chyba do normalności.

Mitaginka tak 83 to mój rocznik;d życzę powodzenia na wizycie i oby wszystko było dobrze.. co do ząbka tak to już bywa..na jednej wizycie mało kiedy się kończy zwłaszcza przy kanałówce;(

jup coś się stało?

auralka
wracaj szybko;)
 
Malgos - glupota,nieporozumienie , nie warto wracać, czasem mam takie nerwy bez powodu dużego :-(

Gazy itp.brzuch ciężki u mnie również to dzis zawitało.
Dobrze,ze tobie przechodzi :)
 
JUP, nie denerwuj się. Połóż i oddychaj głęboko.

Auralka, gdzie wybywasz? Okropna jesteś, tak nas zostawiasz :p

Małgos, dobrze że u Ciebie lepiej
 
reklama
Do góry