reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

DZasTina, dzisiaj wieczorem- podejście do dentysty nr 3. Ząb po otwarciu na pogotowiu się uspokoił, najchętniej w ogóle bym z nim nie szła, ale jest otwarty, dziura wielka, co rusz mi tam coś wpada a nie będę w nim grzebać żeby wypadło ;-) więc chcąc nie chcąc muszę z nim iść. A boję się, że znów zacznie boleć.

Ja cieszę się z krążka, bo mam wrażenie ze on trzyma szyjkę. Nie muszę przy każdym kroku czy skurczu zastanawiać się czy szyjka jeszcze jest, czy już nie. Ale nie powiem, jutrzejszej wizyty się boję.

Też stawiam sobie małe cele. Najbliższy to skończyć 26 tygodni i zacząć trzeci trymestr. Potem skończony 31. Potem skończony 35. A moja wysniona data to 19 kwietnia i skończony 37 ;-)

Poza tym czuje, ze mój organizm jest taki słaby. Słabe kości, słabe zęby, słaba szyjka, słaba wątroba. Może to już też wiek.
Małgos, jeśli liczba w Twoim nicku to data urodzenia, to jesteśmy rówieśniczkami ;-)
 
reklama
reklama
Do góry