reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tzn przed porodem moze przeczyscic ale jak mowisz ze jelita Cie bola to raczej jelitowka..a taki skurczowy bol przy jelitowce to norma. Macica tez moze na to zaragowac. Przeszlo juz?
 
Tzn przed porodem moze przeczyscic ale jak mowisz ze jelita Cie bola to raczej jelitowka..a taki skurczowy bol przy jelitowce to norma. Macica tez moze na to zaragowac. Przeszlo juz?
Przeszło mam tylko takie dziwne poczucie. Dokładnie mi się kurczyły jelita. Basia zdrówka musisz szybciutko wyzdrowieć.
 
@Zzzzzz Musisz napisć ksiażkę "Mit porodu przedwczesnego", będzie bestsellerem! Ale tak poważnie, to Cię rozumiem, ja tez rodzę co 3 dni. A do tego jelita to moja specjalność, choć przyznam się, że zeżarłam dziś całą czekoladę. Mąż upiera się, że zjadł tylko jedną kostkę. No cóż - nie mam złudzeń, że nocą przyjdzie kara.
@BaskaW ja nieodmiennie polecam zaparzony imbir, może być w herbacie z sokiem malinowym, ale tak 4-5 razy dziennie. Nie zdarzyło się, żeby na mnie nie zadziałał. Ogarniesz to!
 
Założę się że jak przyjdzie mi rodzić to machne na symptomy ręką bo juz nie bede w nie wierzyć.
Ja polecam syrop pre.nalen serioooo na mnie działa.
 
Baska tak jak Naysan ja tez polecam imbir, mnie tez zawsze szybko postawia na nogi :) i na zgage tez jest dobry jakby ktoras miala :-)
@Zzzzzz ja mam ciagle jazdy z jelitami, nie bierzesz żelaza może? Mnie po tych tabletkach z żelazem bierze zawsze :/ nie lubie ich :( tymbardziej ze sniadanko dopiero po pol godziny od tej tabletki, a ja rano jak wstaje to musze natychmiast cos zjesc :o a nie czekac jeszcze pol godziny.. i kolejny tydzień nas wita dziewczyny :) powiem Wam, że gdyby nie praca mojego M to ja bym dni tygodnia już nie rozróżniała :o
 
@Audia20 juz prawie mete u Nad widac. Boshe jak ten czas leci. Ja juz mam wszystko gotowe w srode jeszcze tylko przyjda meble dla corki..Maz zlozy a Jej ida do pokoju syna. Maz przemalowal na ladny mietowy i wyszlo super. Tylko zeby dzisiaj nic sie nie dzialo bo Meza na noc nie ma..az sie boje.
 
Mi na gardlo pomaga mleko z miodem mniam. Takze polecam. I jadlam kanapki z czosnkiem 3 dni kuracji i bylo ok. Papryka czerwona ma duzo wit. C.
Zzzzzz mi tez czasami sie wydaje, ze moge mieć objawy porodu, czuje napieranie na odbyt, albo skurcze jelit... Ale na razie nic sie nie dzieje.
 
My walczymy z wyprawka. Zostalam hojnie obdarowana przez rodzine i znajomych. Rzeczy mamy bardzo duzo, nie wiem kiedy sie z tym uwiniemy. Codziennie po 2 prania wstawiamy i konca nie widać. Smieje sie, ze jak zobacze jeszcze kogos z ubrankami to pogonie;-) Wczoraj zrobilam zamowienie z apteki, wyszło kolo 300zl, kupilam tam butlke, smoczki, poduszke klin, jakieś kosmetyki. Polecam apteke Gemini mają dobre ceny.
 
reklama
Basia ja też odczuwam mniej i slabiej ruchy, nawet maly juz sie tak czesto nie wypina jak kiedys. Przestalam sie schizowac jak lekarz zmierzyl tetno i jest ono ok.
 
Do góry