reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@ashisohi ale pewnie nie możesz się doczekać kangurowania :) oglądałam filmiki na youtubie o wczesniakach i tam pierwsze przytulanko dla każdego rodzica było bardzo wzruszające az mi się chciało płakać :)
Tak, chciałam już zapytać o to w szpitalu ale myślę że to za wcześnie, dopiero się urodziły i ciągle mają coś podawane, trzeba będzie czekać
 
reklama
Bedzie dobrze zobaczysz ostatnio w grudniu pokazywali trojaczki urodozne w 32 tc. I bylo ok. To juz w miare dorosla ciaza. Zoabczysz za chwile na raczki wezmiesz i ucalujesz.
 
Aj a ja sie przeziebilam. Tego mi jeszcze brakowalo. Nie wiem czy mnie ktos zarazil czy zalapalam.cos na zakupach..ledwo zyje..kreci w nosie i boli gardlo..maly tez cos malo sie rusza juz 2 dzien..jakos dzien leniucha ma. Do tego jutro maz idzie na sluzbe 24 godz nie bedzie go w nocy :( ech
 
reklama
Do góry