reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W sumie juz zapomnialam i tej katastrofie i nie myslalam o tym. Cala ciaze martwilam sie aby ja jak najdłużej donosic, ale poród zbliza sie wielkimi krokami i teraz jak zaczynam o tym myślec to strasznie się boje.
 
reklama
O jeju znowu mam tyle do nadrobienia :o
Ktos pisal o foteliku my mamy z maxi cosi i isofix baza, ale jest to w ku€&@ drogie :p zaplacilismy 1500 zł za komplet..
Dzis bylismy odebrać, wózek już M poskręcał :))
Dużo zdrówka dla wcześniaczków, ale tak kobitki piszą @ashisohi czwarta doba to już będzie tylko lepiej :) a co do utraty wagi, to jelita są całe wypełnione smółką, która teraz jest wydalana więc ta waga zawsze spada- ostatnio o tym mówili na SR a nawet sie nie obejrzysz a dzieciaczki zaczną pić mleczko :))

Eeh ja mam tak samo- sama myśl o porodzie mnie paraliżuje ze strachu :o
 
@Kleo83 w aptece gemini widziałam takie koło dmuchane do siedzenia po porodzie za 30 zł, wyglądało dobrze, może warto w coś takiego przyinwestować?
 
O tym kole tez ostatnio czytalam, ale podobno zle wplywa na miesnie dna miednicy :/ i dluzej trwa rekonwalescencja
Nie wiem, szczerze mówiąc, za bardzo się tym nie interesowałam, bo ja i tak będę miała cc, więc choć z siedzeniem problemów nie będzie. Gdzieś się natknęłam, chyba u mamyginekolog na taką radę, żeby mieć koło ratunkowe na pierwsze dni po porodzie, a potem mi właśnie ten krążek wpadł w oko, takie koło ratunkowe tylko porządniejsze.
 
@ashisohi ale pewnie nie możesz się doczekać kangurowania :) oglądałam filmiki na youtubie o wczesniakach i tam pierwsze przytulanko dla każdego rodzica było bardzo wzruszające az mi się chciało płakać :)
 
reklama
Do góry