reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

ashisohi przetrwacie to! Dobrze, ze pokarm udaje Ci sie odciągać, to jest bardzo cenne dla Twoich coreczek i to zaprocentuje ich zdrowiem:-) A co z infekcja, ktora mialy przez odplywajace wody płodowe?
Nic lekarz mi o tym nie wspominał, ciężko było wogole o informacje bo byl zakaz odwiedzin i byłam tylko na chwilę dosłownie
 
reklama
Ja Cie piciesze, po porodzie naturalnym miesiac nie moglam siedziec na tylku, mialam problem ze zwieraczami i chodzilam w pampersie. Teraz paralizuje mnie na mysl o porodzie.
 
Ja tez tak myslalam..moze teraz sezon chrobowy stad jakies ograniczenia..pamietam ze jak moj synek lezal to mowili by byc jak najwiecej wypraszali np jak byly pory kapieli czy podawania lekpw czy badan.
 
reklama
Do góry