reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dopiero teraz bede cos oglądać bo z zaskoczenia odwiedzili mnie znajomi i przed chwilą wyszli.

Super dziewczyny, że dotrwaliśmy do 2019 :)) ja Wam życzę szybkich i łatwych porodów. Dużo lez szczescia ! Pochwalcie się jutro nowym celowym terminem ;))
 
reklama
Dziewczyny zycze Wam Szczesliwego Nowego roku 2019!!! Jak będzie on szczęśliwy, to znaczy, ze wszystko poszlo zgodnie z planem:-)
 
Czesc dziewczyny. Witam w Nowym Roku. Czy ktoras z Was ma takie uczucie jakby szew pod ciężarem brzuch ( u mnie juz jest serio duzy) wzynal sie w nia?? Oczywiscie nie zawsze tak mam.
 
Czesc dziewczyny. Witam w Nowym Roku. Czy ktoras z Was ma takie uczucie jakby szew pod ciężarem brzuch ( u mnie juz jest serio duzy) wzynal sie w nia?? Oczywiscie nie zawsze tak mam.
Tak, ja miewalam takie uczucie. Trochę to można porównać do bólu po zabiegu, ale znacznie słabsze. Takie zaciskanie trochę bolesne. Mi przechodzi po nocy, też jak wzięłam Pimafucin to przeszło, może u mnie to było spowodowane jakaś infekcja. Od kilku dni mam spokój
 
Tak, ja miewalam takie uczucie. Trochę to można porównać do bólu po zabiegu, ale znacznie słabsze. Takie zaciskanie trochę bolesne. Mi przechodzi po nocy, też jak wzięłam Pimafucin to przeszło, może u mnie to było spowodowane jakaś infekcja. Od kilku dni mam spokój
Masz racje po nocy przechodzi i przeważnie boli juz pod koniec dnia. Jak wiecej pochodze. Podobnie bylo po zabiegu stad kojarze ze to szyjka od ciezaru juz pewnie dostaje w kosc..wiecie mysle ze jak pojde na nastepna wizyte to tej szyjki bedzie mniej mimo ze nie mam skurczy.
 
Masz racje po nocy przechodzi i przeważnie boli juz pod koniec dnia. Jak wiecej pochodze. Podobnie bylo po zabiegu stad kojarze ze to szyjka od ciezaru juz pewnie dostaje w kosc..wiecie mysle ze jak pojde na nastepna wizyte to tej szyjki bedzie mniej mimo ze nie mam skurczy.
Myślę że to normalne na tym etapie że może już się skracać. Oby powoli i nie za dużo :)
 
Mi na ostatniej wizycie w 30tc szyjka sie troche skróciła, to lekarz uspokajal,ze ciaza już dosc zaawansowana i moze sie tak dziac.
 
Dziewczyny lekarz mi ostatnio mowil ze passer czy szew moze sie zsunac przez macice jak dziecko urosnie i macica jest mala to wtedy sie rozciaga kosztem szyjki..wiec dobrze ze trzyma i oby tak dalej.
 
Aaa a ja mam wózek :)) mogę Wam przesłać foty jak wyglada :O
Szkoda ze nie moglam sama pojechac i go przetestować ale mąż i tesciowa dali radę sami.
Screenshot_20181230-205309.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181230-205334.jpg
    Screenshot_20181230-205334.jpg
    122,7 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20181230-205428.jpg
    Screenshot_20181230-205428.jpg
    102,1 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry