reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny pomożecie? Szukam wózka dla dzieci rok po roku. Obecnie dla młodszej córy mam wózek maxi cosi mura4, czy któraś z Was słyszała o dostawce siedzącej do tego wózka. Nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat. A może doradzicie jakiś inny wózek?
 
A jakie masz konkretnie łóżeczko?
Poluje na olx, jedno jest sprzedawane z materacem za 200zl wygląda mi na picolo klupśa. Problem w tym że klups ma niestandardowe wymiary 90x45 a ten materac mi nie pasuje bo jest w calosci piankowy. Wiec mam taki plan żeby wyciac z tego używanego materaca szerokość 5cm i kupic nowy z fiki miki i dostawić. Ewentualnie znalazlam takie o wymiarach 40x90 za 150zl nie wiem jakiej firmy.
Basia ja też myślałam i takim plecionym <3 kolor jak dla mnie za cukierkowy. Odeslij jak mozna :) Jutro dowiem się co za swinsto mam na szyjce bo maz jedzie odebrać wyniki.
Iza nie wiem nic na temat dostawki. Ja kupuję joolz day. Jutro maz jedzie kupić. Ale wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania. Jaki teren jazdy itp.
 
Dziewczyny co dzisiaj robicie na sylwestra??
W domu, nawet nie wiem czy wytrzymam do północy bo dziś o 3 pobudka. Poza tym to strasznie mi się bóle brzucha ostatnio nasiliły.
@Zzzzzz myślisz, że bakterie w szyjce są wskazaniem do cc? Ja mam cały czas tą pałeczkę zapalenia płuc i szczerze mówiąc nie chciałabym zarazić nią dziecka. Upieram się przy cc, zastanawiam się czy nie wykorzystać tego argumentu chociaż nie słyszałam żeby godzili się na cc ze względu na infekcję.
 
@Zzzzzz juz zglosilam rekalmacje. Nie dosc z kolor nie ten to i model inny. Mial byc pleciony. A ten to jakis kiepski jakosciowo sam poliester.
No to u Nas juz plany na Sylwestra. Bedziemy siedziec z corka i przyjdzie kuzynka z synem i bedziemy obzerac sie przekaskami i cos zrobimy do zjedzenia. A ja bede pic bezalkoholowca.
 
@olamakota wiesz co z tego co mi wiadomo to lepiej jest rodzic przez cc jak sie ma bakterie ale często przed porodem poprostu podaja antybiotyk na te bakterie i kaza rodzic sn. Ja bym bardzo chciala sn ale moje się bo co rusz wychodzą mi inne bakterie w szyjce...
 
@Zzzzzz mysle ze to nie jest wskazanie do cc. I tez nie patrzą na wszystkie bakterie tylko niebezpieczny jest gbs bo zarazic sie może dziecko i dochodzi do poważnych powikaln a nawet smierci jak nie zostanie rozpoznany. Stad powinno sie robić badanie przed porodem i w spzitalu pilnowac by jakby co dali antybiotyk.
 
reklama
Do góry