reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Zzzzzz trzymaj sie , bo co innego mozna Ci powiedzieć? Jestes juz daleko , a jak tylko Zuzke zobaczysz to zapomnisz o kazdym bolu.
Mnie tez ciagle boli... w srode tak bolalo, ze bylam na ip. Wszystko ok. Dostalam zastrzyk. Odmówiłam zostania bo tylko bym tam lezala nic wiecej nie mogli ki dac. Mialam wrocic jak bedzie bez zmian albo gorzej
Czwartek przelezalam caly w lozku od wczoraj jest poprawa... chyba taka jiz bedzie ta ciaza... oby sie nic nie dzialo
 
@Audia20 przy osłabieniu opryszczce czy przeziębieniu rosna leukocyty i crp i pzoniej bardzo wolno opadaja. Ja bym zbadala gdzies za tydzień i spr czy spadają. Ja ostatnio jak bylam przeziębiona to tez mialam wysokie ok 8 crp a lekuocyty 13 ( a to było w polowie listopada). I od tamtego czasu nie sprawdzalam zrobie badania za tydzien bo lekarka mowila zeby szybko nie robic ze musi sie ustabilizowac.
 
@Audia20 przy osłabieniu opryszczce czy przeziębieniu rosna leukocyty i crp i pzoniej bardzo wolno opadaja. Ja bym zbadala gdzies za tydzień i spr czy spadają. Ja ostatnio jak bylam przeziębiona to tez mialam wysokie ok 8 crp a lekuocyty 13 ( a to było w polowie listopada). I od tamtego czasu nie sprawdzalam zrobie badania za tydzien bo lekarka mowila zeby szybko nie robic ze musi sie ustabilizowac.

Zbadam w nastepnym tygodniu i zrobie posiew z szyjki. Takie mam plany :)
 
@Audia20 dobry plan: posiew i CRP
@Oczekujaca123 jak była opryszczka to CRP ma prawo byc wyższe. nie wiem czy dwa dni to nie za szybko na badanie bo nawet jak niewiele wzrosnie to nie da jednoznacznej odpowiedzi o stanie zapalnym. Moze poczekaj przynajmniej do poniedziałku.

Wzięlam tabletki w tym spasmoline i ide w kimono. O 12 jest msza online o uzdrowienie gdyby ktos chciał.
Zuza mi dzis nie pomaga. Brzuch faluje jak u orientalnej tancerki. Moja gin ma urlop.
 
Hej dziewczyny chciałabym się zorientować jak u Was wyglądają lub wyglądały kontrolę po założeniu szwu , Jestem w Holandi i szew mam 3 tyg i 2 dni a nikt mi jeszcze nie robił USG dopochwowego , dziś byłam na kontroli ale to tylko przez brzuch sprawdzała dziecko , następna wizytę mam dopiero w połowie stycznia , więc się troszkę dziwię , na moje pytanie Pani która mi robiła to USG powiedziała że nie ma potrzeby , wszystko jest w porządku w środku , wody mam idealne itd , więc dla mnie to troszkę dziwne jest
 
reklama
Do góry