reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Wiewióreczka87 świetne wieści :) poproszę nieśmialo o fotencje :) uwielbiam ogladac dzieciaki w brzuszkach<3 dzięki za info o magnezie. Ja bralam 3 te hela mag b6 250mg czyli lacznie 750mg i tak jak pisalam, scigalo mnie po tym że szok.
Teraz postanowilam wyprobowac te magne b6 i biore 8tabl.
@kb.karola90 wiem co przeżywasz ja pare tyg temu z tego powodu przeżywałam piekło nikt nie byl w stanie mnie uspokoić. Trzeba to przeczekać. Pisz tu do nas jak bedziesz miala chwile słabości to podniesiemy na duchu. Nie jestes z tym sama.

Zazdroszcze Wam tych jałowych posiewów ja nie moge sie juz doczekac wymazu a to dopiero za 6 dni. Zobaczymy czy antybiotyk pomógł.
Wyprawki nie robie bo sie mega boje. Od stycznia ruszam do akcji z wyprawka i szkoła rodzenia. Moja mama kupila jakies ciuszki.
U mnie od początku czulam ze będzie Emil chlopak. Poszłam z mężem na uklad ze jak będzie chłopak to ja wybiorę imie a jak dziewczynka to on. I dowiedziałam sie dopiero 3 tyg temu ze będzie Zuzanna :) ogromnie sie cieszę.
Marcel i Antek super imiona :) Sama myslalam o Marcelinie ale nie mam nic do gadania- maz zadecydował o Zuzce.
Ja też od paru tygodni mam problem ze snem. Wyrzucilam meza do salonu i mam bycze wyro dla siebie ale co z tego jak w nocy Zuza mnie budzi. Masakra nie moge spac tak jak chce tylko musze lezec tak zeby jej bylo wygodnie i w konsekwencji nie spie.
Wczoraj mialam bole poszly 2 spasmoliny. Noc do tylka ale juz na szczęście przeszlo. Biore sie za czytanie ksiazki :)
Dziękuję :) tak naprawdę przeraża mnie ze to dopiero 20tc. A tak naprawdę to już tak dużo za nami... chciałabym zasnąć i obudzić się chociażby w lutym, wtedy Antek będzie juz bezpieczny. Wyznaczamy sobie takie małe cele...teraz mam cel do 7.12 - to będzie 21 tc i badanie połówkowe, oby ten szew ładnie trzymał bo to ze Antoś jest zdrowy jest pewne :) i tak odliczam codziennie dni i skreślam każdy który przetrwalismy :)
A ja kupuję bo dla Zosi nie miałam nic "żeby nie zapeszać" i nic to nie dało...a kupowanie sprawia mi tyle radości i naprawdę mnie uspokaja. Nie myślę wtedy czy coś mnie kłuje, czy coś boli, ile jeszcze czasu zostało itd :)
 
reklama
[QUOTE="kb.karola90, post: 17433574,
A ja kupuję bo dla Zosi nie miałam nic "żeby nie zapeszać" i nic to nie dało...a kupowanie sprawia mi tyle radości i naprawdę mnie uspokaja. Nie myślę wtedy czy coś mnie kłuje, czy coś boli, ile jeszcze czasu zostało itd :)[/QUOTE]

Dobre podejście:) Też zacznę chociaż oglądać, tak dla poprawienia humoru.
 
Screenshot_20181130-115425.jpg

Jeżeli chodzi o oglądanie to i owszem wszystko wybrane, zapisane.
Pinuje sobie inspiracje na sesje zdjęciowe ciążowe, ubranka, pieluchy, laktatory itp
 

Załączniki

  • Screenshot_20181130-115425.jpg
    Screenshot_20181130-115425.jpg
    189,8 KB · Wyświetleń: 81
Ja kupuje i mnie to bardzo cieszy. Tym bardziej jak da sie kupic taniej na wyprzedazy. Ja juz niektore ciuchy nawet 74 kupilam. Piekne spodnie na HM. W poprzedniej ciazy nie kupilam nic bo miala byc dziewczynka a mialam rzeczy po corce. A urodził sie syn. Stad teraz korzystam i sie ciesze kupowaniem.
 
@Zzzzzz specjalnie dla Ciebie ;) Nie mam ładnego 4d niestety. Ale ważne, że synek zdrowy :) Nosek taki mały śmieszny na tym zdjęciu :)

Dziewczyny, ja nie mam dosłownie NIC kupionego dla malucha, też się boję. Ale macie rację, pora to zmienić, bo na pewno sprawi dużo radości. Kupię chyba od Mamy Ginekolog taki zestaw paru ubranek z rożkiem.
 
@Wiewióreczka87 piekna fotka na pamiatke;) ja nie kupuje rozka. Mam po corce a Ona nie lubila w nim spac bylo jej za cieplo. W szpitalu tak mecza te dzieci w tych rozkach przegzane itp. W ogole go n8e uzywalismy. Lepszy mieciutki kocyk. Z reszta ostatnio duza moda na jakies dziwne dodatki do lozeczka itp jakies poduszki ppd glowke ochranaiacze. A to wszystko jest niebezpieczne. A poduszki sie nie uzywa do roku gdzies. Dziecko powinno spac na plasko. Ale coz moda.
 
Wasze maluchy tez maja tak czesto czkawke? Nawet na wizycie jak robili mi ktg to mial czkawke i wykresy szalaly. I cuzjecie tez już zmiane w ruchach dziecka? U mnie teraz bardziej takie wypychanie jest i sa to mniej dynamiczne ruchy.
Od paru dni sie stresuje, ze malutki jest spokojniejszy, jestesmy w podobnym okresie ciąży i u Ciebie tez sie zmienilo odczuwanie ruchow. Czyli pewnie to normalne dla naszego okresu uff;-)
 
reklama
Ja dzis mialam przejrzec garderobe po starszym synku i zorientowac sie, co jeszcze potrzebujemy...ale zabraklo mi odwagi. Odczekam z tym jeszcze troche. Jedynie na allegro daje do zakladki obserwowane, rzeczy które planuję kupic. Zeby Zeby potem sie tak nie goraczkowac.
 
Do góry