reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez balam sie tygodnia 22 w ktorym stracilam syna i tak sie balam ze w 22+6 szpital i szybkie szycie bo szyjka 14 mm. Wiec psychika duzo robi. Mysl pozytywnie i tylko tak. Ja sie strasznie nakrecalam i wykrakalam.

Ja ze zasnieciem nie mam problemu ale budzę sie na siku np ok 3 i juz zasnac nie moge. I mam plytki sen. Doslownie kazdy ruch dziecka i bol czuje. Ale pamietam ze w 1 ciazy tez tak mialam juz blziej terminu. Spalam na raty.
 
reklama
Będzie dobrze, nie myśl o tym za dużo :( musisz uwage na czymś innym skoncentrować :-)
Ja na początku zawsze ustawiałam wizyty na godziny popołudniowe i jak przyjezdzalam to cisnienie mialam 140/90 heheh zawsze podwyzszone ze stresu bo niskocisnieniowiec jestem :D teraz tez tylko i wyłacznie na rano:)
Jejku ja do 3 z boku na bok, a o 8 pobudka :(
Ciężko jest skupić na czymś uwagę non stop leżąc...ha haha :) ale dajemy rade :) Wczoraj moja mama pojechała na zakupy i kupiła dwa śpioszki dla Antosia i body :) oczywiście wysylala mi zdjęcia i ja wybieralam :) uwielbiam to:)

W ogóle macie już imiona dla swoich Maluszków? :)

Ja tez balam sie tygodnia 22 w ktorym stracilam syna i tak sie balam ze w 22+6 szpital i szybkie szycie bo szyjka 14 mm. Wiec psychika duzo robi. Mysl pozytywnie i tylko tak. Ja sie strasznie nakrecalam i wykrakalam.

Ja ze zasnieciem nie mam problemu ale budzę sie na siku np ok 3 i juz zasnac nie moge. I mam plytki sen. Doslownie kazdy ruch dziecka i bol czuje. Ale pamietam ze w 1 ciazy tez tak mialam juz blziej terminu. Spalam na raty.
Psychika to jest okropne "narzędzie" ja wiem ze potrafi nieźle namieszać :( dlatego jak zaczynam myśleć o głupotach to sama siebie ochrzaniam i myślę i czymś innym albo gadam do Antosia :)
 
Ja juz mam duzo ciuszkow. Kupilam od laski co we wrzesniu ur syna cala wyprawke na 56. Teraz kupilam 62 rozmiar. I w HM co chwile zamawiam bo sa wyprzedaze. Teraz musze tylko kupic 1 chemie. Ale to już w styczniu bo to duzo wyjdzie.

U nas mialbys Szymek. I zostalo ze wszedzie same Szymki więc mamy pare innych propozycji i czekamy do narodzin jak zobaczymy Go. Ale ja chyba chce Patryk.
 
Ja juz mam duzo ciuszkow. Kupilam od laski co we wrzesniu ur syna cala wyprawke na 56. Teraz kupilam 62 rozmiar. I w HM co chwile zamawiam bo sa wyprzedaze. Teraz musze tylko kupic 1 chemie. Ale to już w styczniu bo to duzo wyjdzie.

U nas mialbys Szymek. I zostalo ze wszedzie same Szymki więc mamy pare innych propozycji i czekamy do narodzin jak zobaczymy Go. Ale ja chyba chce Patryk.
Też mi się Patryk podoba, ale ja od zawsze chciałam Antosia :) juz jako dziewczynka-nastolatka mówiłam ze będę mieć Synka Antosia :)
 
Dla mnie ma np tez znaczenie czy to nie jest mocno oblegane imie. Nie chcialabym zeby np w klasie mial 4 chlopcow z takim samym imieniem. Corka ma Karolina i tez nie jest to mocno modne imie a Szymek w pierwszej trojce ranikingow. A Patrykow nie znam zadnego.
 
Dla mnie ma np tez znaczenie czy to nie jest mocno oblegane imie. Nie chcialabym zeby np w klasie mial 4 chlopcow z takim samym imieniem. Corka ma Karolina i tez nie jest to mocno modne imie a Szymek w pierwszej trojce ranikingow. A Patrykow nie znam zadnego.
No ja wiem ze Antków to teraz zatrzęsienie jest ale nie wyobrażam sobie żeby mój Synek miał inne imię.
A Karolina piękne imię :D
 
Dzieki. I powiem Ci ze czytaj znaczenie imion. Ja w to wierze. Corki imie duzo o Niej mowi. I jest na prawde madra i grzeczna. Ja prawie cala ciaze z corka mowilam ze bedzie Adrianna a zmienilismy przed porodem. Teraz caly czas Szymek i tez juz decyzja zmieniona. Ale jak mówisz ze cale zycie marzylas o Antosiu to może nie zmienisz zdania. Antos ładnie ale u mnie Maz ma na 2 tak na imie.
 
reklama
@Wiewióreczka87 Ja też bym chodziła na usg co chwila :) Pytam o długość usg połówkowego, bo mi ostatnio lekarka zrobiła takie dość dokładne usg, ok 5-10 min. się przyglądała małemu, a jak jej powiedziałam, że jestem 10go umówiona w Katowicach na połówkowe, to stwierdziła, że nie muszę jechać, bo ona mi właśnie zrobiła połówkowe. I faktycznie, dostałam długi opis i milion zdjęć. Ale sama nie wiem... Chyba za krótko, co?
@Audia20 ja czasem miewam okropne problemy, to zależy, czy boli czy nie. Tej nocy było okropnie, co 10 sekund zmieniałam pozycję. Zasnęłam koło 3:00, a przed 5:00 już się obudziłam. Ale to chyba dlatego, że wczoraj miałam ekipę remontową i nie mogłam leżeć, od razu wszystkie bóle wróciły :(
 
Do góry