reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

My chcemy nazwać malucha Marceli. Też już zewsząd słyszę, że popularne imię, ale mam to gdzieś. Sprawdziłam znaczenie, "mały wojownik" - idealnie ;)
 
reklama
Wasze maluchy tez maja tak czesto czkawke? Nawet na wizycie jak robili mi ktg to mial czkawke i wykresy szalaly. I cuzjecie tez już zmiane w ruchach dziecka? U mnie teraz bardziej takie wypychanie jest i sa to mniej dynamiczne ruchy.
 
Marcelow nie ma az tak duzo. Ja osobisice znam 2 i to w duzym przedziale wiekowym. Bardzo ladne imie..kuzynki syn ma tak na imię wiec odpada. A u nas moj syn to jedyny wnuk sa same wnuczki. Szymon to wymodlony syn. Dominik to dar od Boga. Mateusz dar dla Boga.
 
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.



Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.

Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.

Ale super! Cieszę się
Dziewczyny, ja dziś miałam połówkowe i same dobre wieści :)
Maluch zdrowy, 440 g i szyjka ładniejsza. Leżenie działa cuda!!!!!!!!!! Mam przecież rozwarcie wewnętrzne bez szwu :) Zostało lekkie rozwarcie, ale zamknięta szyjka ma długość 39 mm.

Basia, 250 mg magnezu to za dużo. Im mniejsza dawka, tym lepiej się przyswaja, powinno się brać do 100 mg, za to kilka razy dziennie. Oczywiście po jedzeniu i nie mieszać z nabiałem, bo się gorzej wchłania.

Ale super! Cieszę się:-) :)
 
@Naysan, niekoniecznie za krótko. Jeśli dzidzia była dobrze ułożona, to te pomiary nie trwają długo. U mnie pół godziny, ale łącznie z usg dopochwowym, gdzie mierzyła szyjkę (więc dochodzi moje rozbieranie i ubieranie), opowiadałam jej o swoich operacjach macicy, twardnieniach brzucha itd. Jeśli masz zaufanie do lekarza, to ja bym nie szła na kolejne połówkowe na Twoim miejscu. Te badania to nie jest aż tak wielka sztuka jak te pierwsze prenatalne.

@BaskaW Szymon, Mateusz i Dominik to moje typy :D
 
@Wiewióreczka87 świetne wieści :) poproszę nieśmialo o fotencje :) uwielbiam ogladac dzieciaki w brzuszkach<3 dzięki za info o magnezie. Ja bralam 3 te hela mag b6 250mg czyli lacznie 750mg i tak jak pisalam, scigalo mnie po tym że szok.
Teraz postanowilam wyprobowac te magne b6 i biore 8tabl.
@kb.karola90 wiem co przeżywasz ja pare tyg temu z tego powodu przeżywałam piekło nikt nie byl w stanie mnie uspokoić. Trzeba to przeczekać. Pisz tu do nas jak bedziesz miala chwile słabości to podniesiemy na duchu. Nie jestes z tym sama.

Zazdroszcze Wam tych jałowych posiewów ja nie moge sie juz doczekac wymazu a to dopiero za 6 dni. Zobaczymy czy antybiotyk pomógł.
Wyprawki nie robie bo sie mega boje. Od stycznia ruszam do akcji z wyprawka i szkoła rodzenia. Moja mama kupila jakies ciuszki.
U mnie od początku czulam ze będzie Emil chlopak. Poszłam z mężem na uklad ze jak będzie chłopak to ja wybiorę imie a jak dziewczynka to on. I dowiedziałam sie dopiero 3 tyg temu ze będzie Zuzanna :) ogromnie sie cieszę.
Marcel i Antek super imiona :) Sama myslalam o Marcelinie ale nie mam nic do gadania- maz zadecydował o Zuzce.
Ja też od paru tygodni mam problem ze snem. Wyrzucilam meza do salonu i mam bycze wyro dla siebie ale co z tego jak w nocy Zuza mnie budzi. Masakra nie moge spac tak jak chce tylko musze lezec tak zeby jej bylo wygodnie i w konsekwencji nie spie.
Wczoraj mialam bole poszly 2 spasmoliny. Noc do tylka ale juz na szczęście przeszlo. Biore sie za czytanie ksiazki :)
 
reklama
Do góry