reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@BaskaW mi mówili w szpitalu że szew to jest tak naprawdę mega łopatologiczny zabieg. Przeszywa się w 2ch miejscach ( 2 dziurki) i oplata szyjkę. Samo szycie trwa 3 minuty :D
@Wiewióreczka87 super, zawsze dobrze iść do lekarza który widzi wiele przypadków i bedzie mu lepiej ocenić Twoją sytuację :)

Pytanko do wszystkich - co polecacie na przeziębienia? Chyba mnie rozkłada :/
 
reklama
Basia, jestem z Głogowa, a Ty?
Paula, ja ostatnio wyleczyłam się z bardzo mocnego przeziębienia, wręcz choroby. Jadłam czosnek gnieciony z miodem, piłam sok z owoców czarnego bzu, brałam naturalną wit.C, raz wzięłam apap, a gardło psikałam tantum verde i fiordą. Po 3 dniach byłam zdrowa :)
 
Tak trwa krotko jedynie narkoza to wydluza. Ale zawsze ryzyko jest przy takim szwie. Ja sie troche ze stresu poplakalam przed zabiegiem. Później bol tez byl i krwawienie a nawet silne skurcze tak zaragowala szyjka.
Ja jestem przeziebiona od tygodnia juz niezle kaszle ale nic nie biore juz mam dosc lekow. Tylko skad przeziebienie jak nigdzie nie chodze a w domu wszyscy zdrowi.
 
@Wiewióreczka87 to blisko. Ja mieszkam w miejscowosci Gromadka pod Boleslawcem. A lekarza mam z Wrocławia a drugiego kgory mnie szyl z Bolesławca - On pracuje w szpitalu na Kamienskiego we Wroclawiu.
 
To faktycznie blisko :)
Ja mam taką samą drogę do Poznania i Wrocławia, więc gdybym nie była zadowolona z Poznania z wizyty, to będę szukać pomocy we Wro - poproszę wtedy o namiar.
 
A macie też tak, że mimo leżenia (spania) wstaje o 1 w nocy do wc i mój brzuch jest tak twardy i napięty, że czuje jakby mi miał pęknąć? :o teraz dokładnie tak samo, leże bez przerwy i jak wstaje rano to mam głaz zamiast brzucha.. :-(
 
@Wiewióreczka87 super że działasz ;) w naszej sytuacji warto wiedzieć gdzie najblizej znajduje się szpital z 3 stopniem referencyjnosci.
@Paula_12345 na mnie dziala Pren alen (syrop dla kobiet w ciąży) 3xdziennie i tantum verde do psikania i plukania (na gardło).
@Audia20 u mnie zależy od tego jak bardzo chce mi się sikać bywa ze boli jak mam pełny pecherz

Słuchajcie co wczoraj zrobilam...
Koło 20 aplikowalam luteine i wyczulam kurcze coś jak mięso. Strasznie się wystraszyłam i zaalarmowalam męża że wypadla mi pępowina. Ze bylam spanikowana nie myslalam w co się ubrac i w konsekwencji zalozylam koronkowe stringi, leginsy i pojechaliś natychmiast na IP. Maz nie pamiętał czy zamknal drzwi.
Wpadam na patologię ciaz ledwo oddycham i mówię że wyczułam pepowine. Polozna zaalarmowala cały oddzial zlecialo sie 2 ginekopogow w mig. Nawet sie nie rejestrowalam od razu na fotel.
Zbadali mnie i okazalo sie ze wswszystko ok -.- kamien z serca. Dalej cos tam czuję ze jest cos dziwnego ale juz sie odzywam bo mi glupio. Lekarz na szczęście bardzo mily i tez widac zestresowany byl przed badaniem. Ogromnie mi głupio ale z 2 strony mysle ze kazda kobieta gdy wyczuje cos niepokojącego to zareaguje. W ogóle ciaza po poronieniach jest bardzo trudna czuje ze wariuje momentami.
 
@Audia20 ale masz twardy i ciagnie jak Leżysz? Czy jak wstaniesz na nogi to masz twardy? Bo to roznica. Twardy moze byc bo juz dziecko duze a macica to mięsień. Ja jak stoje mam caly czas twardy. Ale jak czujesz jakis dyskonfort typu bol czy ciagniecie i spinanie to juz wina szyjki.
 
@Zzzzzz jezeli chodzi o takie odczucie w pochwie to u mnie tez jest tak "miękko" jakby bylo wszystko rozpulchnione. Nie wiem właśnie czy to nie objaw miekkiej szyjki bo ja mam miekka.
 
reklama
@Audia20 ale masz twardy i ciagnie jak Leżysz? Czy jak wstaniesz na nogi to masz twardy? Bo to roznica. Twardy moze byc bo juz dziecko duze a macica to mięsień. Ja jak stoje mam caly czas twardy. Ale jak czujesz jakis dyskonfort typu bol czy ciagniecie i spinanie to juz wina szyjki.
Zrobie dziś test, bo wydaje mi sie że jak leże i jak stoje to mam twardy ale ja już tak jestem zmieszana w tym wszystkim, że już mnie wszystko boli i ciągnie i w ogóle, ah dramat:( dziś zamówiłam koszule do szpitala :o same najgorsze myśli
 
Do góry