reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No to super. Najważniejsze lezec i brac leki..ja tez leze tyle co Ty. Wc prysznic mycie zebow czasmi jem przy stole. Ja mam szew od 23+1 tc a teraz jestem juz w 26+5..czasami sa gorsze dni i bywaja skurcze ale jest dobrze. Wierze ze sie uda.

@Oczekujaca123 mysle ze nitka by nie wytrzymala takiego ciezaru i napiecia. W jakis postach dziewczyn kiedys czytalam ze to tasma zalozona i przyszyta.
Mnie czasem delikatnie zaboli jak na okres ale wystarczy ze zmienię pozycję i przechodzi. Mi jeszcze w szpitalu powiedzieli ze lepiej usiąść tak normalnie niż np jeść w takiej pozycji pół leżącej bo to ponoć najgorsze dla szyjki jest
 
reklama
Jem na lezaco. W ogole nie leze pollezaco:) a jak sie czuje dobrze to siadam i jem. Ja mam juz troche bzika juz raz przeszlam strate wiecej nie chce. Byle do wigilii i mi zejdzie cisnienie.
 
Jem na lezaco. W ogole nie leze pollezaco:) a jak sie czuje dobrze to siadam i jem. Ja mam juz troche bzika juz raz przeszlam strate wiecej nie chce. Byle do wigilii i mi zejdzie cisnienie.
Ja sie boje że się zachłysne na lezaco wiec na tą chwilę siadam ale jem tak szybko jakbym się bała ze ktoś mi zaraz zje :D
Dla mnie taki pierwszy termin, kiedy zrobię takie małe Ufff to będzie 25.01, wtedy będzie u mnie 28tc i Antoś bedzie miał już szanse. Odliczam dni do tej daty ...
Ja się czuje bardzo dobrze, ale nie chce zapeszac...
 
Dzięki Dziewczyny, jesteście kochane!!!
Umówiłam się na przyszłą środę do prof. Pietrygi z Poznania, ma dobre opinie i pracuje w Klinice Położniczo-Ginekologicznej. Może zdecyduje założyć się szew, może też dobrze by było tam rodzić. Jestem z małego miasta na Dolnym Śląsku i boję się rodzić tutaj...
Ja też leżę 23,5 h/dobę. Jeszcze wczoraj byłam tym faktem załamana, ale jest mi lżej jak widzę, że jest nas tak dużo i że jesteście takie dzielne!
Lekarze bagatelizują u mnie, bo szyjka ma dalej 33 mm, czyli całkiem długa. Nikt nie słucha, że jeszcze niedawno miała 45 mm i nie było żadnego lejka...poza tym upierają się, że przy skurczach szew nic nie da. Mimo wszystko będę naciskać, by mi go założyli. Chyba, że wszystko cudownie się cofnie, co jest chyba niemożliwe technicznie - ale wierzę w cuda ;)
Zwiększę dawkę Luteiny do 3x100, dzięki za rady :* Trzymam za nas wszystkie kciuki i będę Was już czytać codziennie :)
 
reklama
@Wiewióreczka87 skad jestes? Tez jestem z dolnego slaska i mam tutaj juz swoich zaufanych lekarzy. Jeden z nich wykryl w pore szyjke i szybko zalatwil miejsce w szpitalu i mnie zszyl. Nie wspomnę ze bardzo sie mna opiekowal w szpitalu i po.
 
Do góry