reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kleo ja mam problemy bólowe od 12tc. Masz racje panuje u nas grobowa atmosfera. To teraz dla rozluźnienia napiszmy coś dobrego!

Jak wasza wyprawka? Co juz zakupilyscie?
 
reklama
Dziewczyny ile My jeszcze wytrzymamy. Ja mam zalamke. Siedze caly czas sama w domu. Czasmi jest ze mna corka. Nudzi jej sie wtedy bo ja tylko leze. Masakra. Maz nie wie w co rece wlozyc caly czas jak czegoś nie robi to gdzies musi jechac. Chcialabym sie juz obudzic w styczniu.
Kochana musimy wytrzymać, wiem, że jest nam ciężko,trzeba wiele rzeczy znieść, dużo niepokoju. Ale pomysl to jest tak naprawdę kilkanaście tygodni, z każdym dniem coraz bliżej sukcesu, a co to jest w kontekście naszego życia, jakaś krótka nieznacząca chwila, damy radę,musimy!!! A potem będziemy najszczęśliwsze na świecie.
Też mam synka i bardzo mi smutno, że nie mogę spędzić z nim czasu tak jakbym ja chciała, tak jak on tego potrzebuje. Dużo mu tlumacze, że teraz nie mogę się nim zajmować bo mam chory brzuszek i wydaje mi się, że to rozumie. Ale dni wyglądają tak, że cały dzień konsola i tablet...ale to tylko przejściowe, jakoś trzeba ten czas spędzić.
 
Dobry pomysł Zzzzzz teraz chwalimy się:--D Ja nic nie kupuje, mam totalnie wszystko po swoim synku, wózek, wanienkę, ubranka, tetrowki, grzechotki i gryzaki:-) Ale szykowac zamierzam wszystko w styczniu. A jakie macie imiona??? U nas odpowiedzialny za imię dla braciszka jest nasz synek i tak jeden dzień mieliśmy Szymka, teraz gdzieś od dwóch tygodni jest Jędrek, ale to jeszcze może wszystko się zmienić hehe. A jeszcze jakie imiona Wam się podobają? Ja lubię takie niewymyślne, ale i takie aby co drugie dziecko nie miało takiego imienia jak moje:-) Synkowi Damiankowi wybraliśmy imię na porodówce, bo położna się zapytała kogo ma witac na świecie, a że znamy fajnych Damianow to i nasz synek ma tak na imię.
 
@Zzzzzz mnie tez bardzo dzisiaj kopie maluszek. Ja nawet dzisiaj spalam w salonie na kanapie by nie isc do sypialni po schodach bo ostatnie noce byly okropne tak mnie slurcze męczyły.

Co do wyprawki to mam wozek itp po corce inne artykuly. Ale ciuchy juz tez kupuje na synka. Np byly wyprzedaze w HM. I czekam na karton ciuchow od jednej dziewczyny z facebooka urodzila we wrzesniu syna kupowala wszytsko nowe wiec od Niej odkupilam.
 
My mamy wybrane Szymek. Ale cos w tym tygodniu jak meczyly mnie w nocy skurcze i maz ze mna czuwal to wymyslilismy nowe imiona takie jak: Patryk Krystian Maksymilian i Kacper. I powiedzieliśmy sobie ze jak sie ur i go zobaczymy to cos z tego wybierzemy.
 
My mamy wybrane Szymek. Ale cos w tym tygodniu jak meczyly mnie w nocy skurcze i maz ze mna czuwal to wymyslilismy nowe imiona takie jak: Patryk Krystian Maksymilian i Kacper. I powiedzieliśmy sobie ze jak sie ur i go zobaczymy to cos z tego wybierzemy.
Też biorę pod uwagę Patryka i Kacperka. To prawda jak zobaczy się dziecko to wtedy przychodzi najlepszy pomysł:-)
 
Szymki są teraz bardzo na topie, jedno z najbardziej popularnych imion obok Antka i Jasia. Mi jeszcze bardzo podoba się Tymek.
 
U mnie wyprawkę kompletuje moja mama ;) Robiła to po kryjomu zeby mnie nie stresować. Kupila ubranka jakieś mega zadbane na ciuchach.
Od samego początku czulam ze będzie syn, w 12 tc lelarka powiedziała ze chlopak ale wiadomo ze na etapie tak wczesnej ciazy to tak naprawdę nie wiadomo. Nastawilam się jednak ze będzie chłopak i jak mama polkazala mi rozowe ciuszki to jej powiedzialam zeby absolutnie takich nie kupowała bo bedzie Emil. Mezowi dla swietego spokoju powiedziałam ze jak bedzie dziewczyna to moze wybrać imie. Noo i na prenatalnych zonk, lekarla dwa razy pokazywała nam wargi sromowe. Jesteśmy z mezem w skowronkach. Będzie Zuzanna. Fakt czytalam ze mega popularne ale ja się tym nie przejmuje jakos. Świetnie pasuje do nazwiska i ma rozne zdrobnienia Zuza Zuzia Zuzka Zua itp ;)
 
reklama
My w domku mamy Karolinie i uwazam ze to najpiekniejsze imie tyle zdrobnien roznych i bardzo pasuje jej to imię. A zawsze sobie mowilismy ze jak bedzie chlopak to Krzysio. I w 2 cuazy jak bylam to lekarka mowila ze dziewczynka miala byc Paulinka i jak urodzilam w 22 tc to nawet nie wiedzialam ze to chlopak dopiero jak sie wybudzilam po narkozie Pani mi powiedziala ze mam syna Krzysia bo tak ochrzcil Go moj Maz. Jak ja spalam nieświadomie moj Maz musial podejmowac trudne decyzje. Teraz od poczatku wiedzialam ze bedzie chlopak nie bralam do siebie innych mysli i tak wyszlo ze bedzie syn ale za to juz nie umielismy dlugo wybrac imienia mimo ze juz w 12 tc gin mowil ze chłopak.
 
Do góry