reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Kleo83 ze mna lezala dziewczyna rodzaca kupila nowa koszule i jak miala zalozyc to wyklinala bo nie mogla sie zmiescic a bawelna sie nie rozciagala. Hehe ale sie smialysmy.
Kleo to masz skurcze jako napinanie czy bolowe? Mnie tez przez te napinanie i twardnienia tak dlugo trzymali. Lepiej zeby to wyciszyli przed i po.
Ja mam bolące skurcze. Ale macica delikatnie jest napięta. Dziś mam bóle miesiączkowe i też złe heh...
 
reklama
No to witaj w klubie. Ja tez mam bolace. To z jednej strony dobrze ze dali te sterydy. Kiedy beda Cie badac? Tak doskonale wiem co czujesz. Codziennie sie modle by wszystko bylo ok. Chyba tylko to jakos mi pomaga wierzyc.
 
Ja też się modlę, i za nas forumowiczki, to uspokaja:-) Troche źle trafiłam, że jest weekend, wszyscy mają labe, dziś kompletnie nic się nie dzieje, kroplówek mi nie dają już, nie badaja, tylko dostaje lekarstwa od pielęgniarek. Ciezko poeiedziepo kiedy zachęcę die komus mnie zbadać, ktg maja mi dzis zrobic. Wczoraj nawet doktorka zapytała mnie czy chciałabym iść już do domu, chyba zwariowała pomyślałam. Długi weekend pozbywają się wszystkich.
 
Ale słownik przeinacza to co pisze, nie zwróciłam uwagi, miało być, że nie wiem kiedy zechce się komuś mnie zbadać
 
Dziewczyny ile My jeszcze wytrzymamy. Ja mam zalamke. Siedze caly czas sama w domu. Czasmi jest ze mna corka. Nudzi jej sie wtedy bo ja tylko leze. Masakra. Maz nie wie w co rece wlozyc caly czas jak czegoś nie robi to gdzies musi jechac. Chcialabym sie juz obudzic w styczniu.
 
Dajcie spokój.
Słuchajcie obudziłam sie w super nastroju. Kolo 10 dziecko zaczęło mnie tak bić. Przez caly dzień mialam uczucie rozpychania i drętwienia, wypinalo się jakoś mega boleśnie ukladalo. Brzuch mialam miękki uspokoilo się pol h temu.
Nie wiem czy to były skurcze. W poniedziałek do lekarza jak wytrwam.
 
reklama
Dajcie spokój.
Słuchajcie obudziłam sie w super nastroju. Kolo 10 dziecko zaczęło mnie tak bić. Przez caly dzień mialam uczucie rozpychania i drętwienia, wypinalo się jakoś mega boleśnie ukladalo. Brzuch mialam miękki uspokoilo się pol h temu.
Nie wiem czy to były skurcze. W poniedziałek do lekarza jak wytrwam.
Wiecie co nas chyba dopadła jakaś paranoja grupowa, nagle wszystkie mamy skurcze czy nie wiadomo co...jak to wszystko wytrzymac...ani chwili spokoju, radości.
 
Do góry