reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Powodzenia. Pisz jak cos bedziesz wiedziala. Daja Ci kroplowke magnezowa i nospe? Badaja? Badz czujna.

Krew pobrali mi wczoraj. Dzisiaj posiew i analiza moczu, jeszcze wymaz mam mieć. Kroplówki nie dawali. Mam nospe, scopolan i luteinę dodatkowo. Byłabym bardziej spokojna gdyby Maleńka była trochę starsza. Dzisiaj 24+5. Jutro na oddziale będzie mój lekarz prowadzący ciąże wiec może więcej się dowiem. A Ty który masz tydzień bo gdzieś mi to uciekło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde dziewczyny tak ciezko jest wykryc szyjke. Super ze zaregowalyscie na czas. Ja z tym pessarem czuję się ciut bezpiecznie ale lekarka powiedziala ze jak tak dalej bedzie mnie bolec brzuch to sciagamy pessar i do szpitala do konca ciąży. Po jej slowach jakby mniej boli :p
 
Ja gdyby nie ta nieszczęsna galaretka, która skojarzyła mi się z czopem to nie byłabym taka czujna. Nie jestem raczej panikara ale to nie wydało mi się normalne i jeszcze ten ból pleców w krzyżu.
@BaskaW to Twoje Maleństwo jest zaledwie o tydzień młodsze od mojego. Ja ty byłabym spokojniejsza gdyby to był chociaż 28/29 tc, a tak to wazy zaledwie 837 gram
 
My czekamy na wyniki i badania jutro. Jak bedzie dobrze to do domku. Pani doktor mówiła ze moge chodzic ale prowadzic tryb oszczedny i duzo odpoczywać i nie dziwgac. To juz lepsze niz lezenie plackiem 24 godz. Jestem pozytywnie nastawiona teraz tylko by posiewy byly dobre.
 
Dziewczyny zostaje jeszcze w szpitalu. By wybrac antybiotyki. Moze i to dobrze tu jest tak dobrze pod wzgledem opieki. Czuje sie bezpiecznie.
 
Pytanie do osob które maja szew/ passer. Czy Wam tez dalej stawia sie i twardnieje brzuch jak chodzicie?? Ja wstane tylko do Wc i od razu robi sie twardy. Masakra ile jeszcze.
 
reklama
Do góry