reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To jakie decyzję lekarzy? Cos Ci zaloza? Cos dostajesz?

Biore luteinę 2x 100, nospe forte i scopolan. Czekają na ten wynik wymazu. Jak nie będzie żadnej bakterii to założą pessar i wypuszcza mnie do domu. Jak będzie bakteria to najpierw będą musieli ja wyleczyć. Czekam teraz na te wyniki i mam nadzieje, ze będą ok bo chciałabym jak najszybciej wyjść.

Dobrze, ze sie już lepiej czujesz i bliżej niż dalej do wyjścia [emoji846]
 
No porażka wlasnie nam dali do pokoju kobiete z noworodkiem. Do nas co my mamy tak wczesne ciaze. Ani spania ani nic. A do tego jeszcze bolace serce...
 
No porażka wlasnie nam dali do pokoju kobiete z noworodkiem. Do nas co my mamy tak wczesne ciaze. Ani spania ani nic. A do tego jeszcze bolace serce...

Jak kobietę z noworodkiem? Przecież to inny oddział powinien byc. U mnie tez codziennie jakieś zmiany na sali, ale wrzucają nam babeczki, które powinny być na sali przedporodowej. Z noworodkiem to przesada...

@Zzzzzz, ehhhh.... ja to czasem sue zastanawiam na co te składki ZUS idą. Ten pessar to koszt coś ok 180 zl
 
@BaskaW jak ja lezalam i czekalam na pessar w 14tc to mi w środku nocy położyli kobiete która ronila w bolu i ryku...
@ForgetMeeNot ja placilam jakos 170zl. Średnio na ciąże wydaje 1000zl mc.
Do lekarza chodzę plus minus co tydzień max dwa i to prywatnie plus leki i badania
 
@BaskaW jak ja lezalam i czekalam na pessar w 14tc to mi w środku nocy położyli kobiete która ronila w bolu i ryku...
@ForgetMeeNot ja placilam jakos 170zl. Średnio na ciąże wydaje 1000zl mc.
Do lekarza chodzę plus minus co tydzień max dwa i to prywatnie plus leki i badania

Ja już przestałam liczyć. Również chodze prywatnie tak co ok 2 tygodnie, plus wlanie badania o leki. zastanawiam się jak to wygląda na NFZ
 
Ja akurat pierwsza ciaze mialam na nfz. Wizyty co 2 tyg. Badania lab zlecane na bieżąco, prenatalne na nfz mino braki wskazan... ale co z tego skoro szyjki nie mierzyl i stracilan synka w 23tc... teraz udalo mi sie, bo lekarka ktora wybralam pracuje w polmedzie. Znalazlam ubezpieczyciela wykupilam pakiet o dzieki temu mam za 110zl miesiecznie wizyty bez limitu , większość badan potrzebnyvh w ciazy. Wiec to duza oszczednosc. Ale liczylam sie z tym, ze bedzie duzy wydatek gdyby ona tylko prywatnie przyjmowała. Same wizyty moze nie najgorzej ale te badania to jakas masakra no coz
 
reklama
@Oczekujaca123 łaaał ekstra sobie to załatwilas :))

No cóż drogo, drogo ale mam nadzieję że warto.
No ona tam co prawda raz w tyg przyjmuje ale w razie czego w prywatnym gab jest 2 razy w tyg to najwyzej bede doplacac ale najważniejsze ze badania sa za free bo szczerze mowiac, to one najdrozej wychodza. Ostatnio zlecila mi 17badan. Z czego sie czy dwoch nie mialam w pakiecie to doplacilam nie cale 100zl. Nie chcialabym wiedziec ile zapalcilabym normalne ;p
 
Do góry