reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja jestem w 6 tc i dziś mnie pobolewa w dole podbrzusze takie czasem kłucie czasem rozciąganie i az w pachwiny tak jakby wiązadła .. plus jajnik do tego mam ciemno żółte upławy i boli mnie pęcherz nie wiem czy to normalne ?? Jutro mam pierwsza wizytę u ginekologa
 
reklama
Ja jestem w 6 tc i dziś mnie pobolewa w dole podbrzusze takie czasem kłucie czasem rozciąganie i az w pachwiny tak jakby wiązadła .. plus jajnik do tego mam ciemno żółte upławy i boli mnie pęcherz nie wiem czy to normalne ?? Jutro mam pierwsza wizytę u ginekologa
 
Moja szyjka w dniu ściągnięcia szwu miała 1,5 cm. Po zdjęciu od razu zrobiło sie rozwarcie na ok 1,5 cm.
Urodziłam 5 dni pózniej.
Zaczęło sie od biegunki rano (godzina w toalecie) i przyszły skurcze wyraźne ale nie duże i tak trwały od 10-14. O 14 w szpitalu odeszły wody podczas badania szyjki.. natychmiast sie nasiliły i o 16.20 córeczka była juz na świecie.. także ta bolesna część porodu trwała tylko Ok 2,5 godziny [emoji4]

A który u Ciebie tydzień ? Masz pessar dobrze kojarzę ?
Dzisiaj 37+0, wiec ciaza donoszona, a pessar sciagneli mi wczoraj :) i własnie tak samo jak u Ciebie - szyjka 1,5cm i rozwarcie na jeden palec czyli jakies 2cm :) Tylko skurczy brak jak na razie :)
 
Ja jestem w 6 tc i dziś mnie pobolewa w dole podbrzusze takie czasem kłucie czasem rozciąganie i az w pachwiny tak jakby wiązadła .. plus jajnik do tego mam ciemno żółte upławy i boli mnie pęcherz nie wiem czy to normalne ?? Jutro mam pierwsza wizytę u ginekologa
Na tym etapie ciąży ból może być spowodowany rośnięciem macicy. A upławy może jakąś infekcją..
 
Ja jestem w 6 tc i dziś mnie pobolewa w dole podbrzusze takie czasem kłucie czasem rozciąganie i az w pachwiny tak jakby wiązadła .. plus jajnik do tego mam ciemno żółte upławy i boli mnie pęcherz nie wiem czy to normalne ?? Jutro mam pierwsza wizytę u ginekologa
Ja jestem w 6 tc i dziś mnie pobolewa w dole podbrzusze takie czasem kłucie czasem rozciąganie i az w pachwiny tak jakby wiązadła .. plus jajnik do tego mam ciemno żółte upławy i boli mnie pęcherz nie wiem czy to normalne ?? Jutro mam pierwsza wizytę u ginekologa

3mam kciuki za wizytę. Zycze szczesliwej i bezproblemowej ciąży :)
 
Jutro idę do ginekologa ... ja mam 39 lat wiec mam obawy Nie jest to moja pierwsza ciąża ale taka wypragniona teraz ... pobolewa mnie tez pęcherz chyba
 
Dzisiaj 37+0, wiec ciaza donoszona, a pessar sciagneli mi wczoraj :) i własnie tak samo jak u Ciebie - szyjka 1,5cm i rozwarcie na jeden palec czyli jakies 2cm :) Tylko skurczy brak jak na razie :)

A widzisz to moze jeszcze ponosisz troche dzieciaczka [emoji6] ja miałam twardnienia takie bóle podbrzusza przez ostatnie dwa tygodnie ciąży które zapisywały sie na ktg..
Urodziłam 37+4, córeczka zdrowa, 10 pkt, wypisali nas po trzeciej dobie do domku.
Także możesz być juz spokojna [emoji4] powodzenia
 
reklama
Jutro idę do ginekologa ... ja mam 39 lat wiec mam obawy Nie jest to moja pierwsza ciąża ale taka wypragniona teraz ... pobolewa mnie tez pęcherz chyba
Wybierz się rano do laboratorium zrobić morfologie, crp i badanie moczu. Nie kosztuje to dużo a lekarz będzie przynajmniej wiedział czy to nie infekcja. Gratuluję i powodzenia ;)
 
Do góry