reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Pauliska757 super sie czyta takie historie :) od którego tygodnia ciąży lezalas? Dasz nam jakis przepis na zabicie czasu? :)
@BaskaW wiem o czym mówisz. Ostatnia ciąże straciłam w 16 tyg. Teraz jestem prawie w 19 to nie jest duza roznica ale psychicznie czyje sie lepiej. Psychozę przechodziłam od 14-17 tyg. Strasznie przeżywałam ciaze. Masz racje byle do 30 :)
@Paula_12345 ja sie ucze hiszpanskoego :)
@Zzzzz kochana a jak sie czujesz? Bole ustapily?
;*
 
reklama
@Zzzzzz wlasnie i teraz jak zblizam sie do tego terminu to wczoraj siw poplakalam dzisiaj tak samo. Maz nie mogl mnie uspokoic. Jak caly czas myslalam pozytywnie tak tetaz wariuje. Ale musze sie postarać jakos to przejsc dla Naszego synka. To odliczamy i byle do stycznia wtedy juz bedzie latwiej.
 
@Pauliska757 super sie czyta takie historie :) od którego tygodnia ciąży lezalas? Dasz nam jakis przepis na zabicie czasu? :)
@BaskaW wiem o czym mówisz. Ostatnia ciąże straciłam w 16 tyg. Teraz jestem prawie w 19 to nie jest duza roznica ale psychicznie czyje sie lepiej. Psychozę przechodziłam od 14-17 tyg. Strasznie przeżywałam ciaze. Masz racje byle do 30 :)
@Paula_12345 ja sie ucze hiszpanskoego :)
W 23 dowiedziałam się o skracającej się szyjce. Od 26tc leżenie plackiem, w 30tygodniu pięcio dniowy pobyt w szpitalu.. Telewizja, telefon, książki, zakupy przez internet :) Polecam "Pierwszy rok życia dziecka" lektura warta przeczytania :) teraz planuje porobić coś z filcu, imię i jakieś ozdoby :)
 
@BaskaW pewnie byle do stycznia :)
@Oczekujaca123 nie mam juz rozwolnien :D ale pojawily się bole brzucha i mega wahania nastroju w pon mam wizyte i ginekologa i licze na to ze bedzie lepiej lub bez zmian :) dzis ogladalam ,zanim odejdę' to film o dziewczynie, ktora codziennie budziła się tego samego dnia.doszlam do wniosku, ze to metafora mojej sytuacji. Problemem chyba jest to ze nie potrafię odreagowac moich emocji leżąc. Nie napije sie wina, nie pobiegam, nie potancze, nie poprzytyulam sie z M. I jak mi moje dziecko powie za 18 lat ze mnie nienawidzi to ugryze.
Moze jakos zabezpiecze sie na ta okoloczosc i zaczne nagrywac jakies video upamiętniające moje męki. Jak bedzie niegrzeczne w przyszłości to mu puszczę :) a tak na powaznie to nie jest zle serio! Pozotalo jakieś 80dni do stycznia.
@Pauliska757 widze, ze jestes kreatywna :) pięknie :)
 
@BaskaW pewnie byle do stycznia :)
@Oczekujaca123 nie mam juz rozwolnien :D ale pojawily się bole brzucha i mega wahania nastroju w pon mam wizyte i ginekologa i licze na to ze bedzie lepiej lub bez zmian :) dzis ogladalam ,zanim odejdę' to film o dziewczynie, ktora codziennie budziła się tego samego dnia.doszlam do wniosku, ze to metafora mojej sytuacji. Problemem chyba jest to ze nie potrafię odreagowac moich emocji leżąc. Nie napije sie wina, nie pobiegam, nie potancze, nie poprzytyulam sie z M. I jak mi moje dziecko powie za 18 lat ze mnie nienawidzi to ugryze.
Moze jakos zabezpiecze sie na ta okoloczosc i zaczne nagrywac jakies video upamiętniające moje męki. Jak bedzie niegrzeczne w przyszłości to mu puszczę :) a tak na powaznie to nie jest zle serio! Pozotalo jakieś 80dni do stycznia.
@Pauliska757 widze, ze jestes kreatywna :) pięknie :)
Ciesze sie, bo czuc pozytywna energie od Ciebie ;) ja to bym pewnie ksiazke napisala dla dziecka , ale jak Ty tak te filmy krecisz to nakrec dodatkowo swoje meki i przemyślenia , bedziesz mjala fajna pamiatke a dziecku kiedys pokazesz ;p to serio dobry pomysl. Szczegolnie , ze z dziecmi doroslymi roznie bywa ;)
A poki co ! Ja pije za Twoje zdrowie ;)
[emoji485] [emoji485] [emoji485] [emoji485] [emoji485]
Daj znac jak po wizycie ;*
80dni to prawie nic ! ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Mi dzisiaj ściagneli pessar (36+6), szyjka 1,5cm i rozwarcie na jeden palec, ale skurczu na ktg ani jednego.
@Tusinka Ty mialas jakąś podobną szyjkę do mojej po ściągnieciu szwu, prawda? I 4 dni później urodziłaś?
Tylko Ty mialas skurcze, a u mnie cisza, wiec moze dluzej jeszcze pochodzę w dwupaku ;) Te skurcze mialas caly czas od sciagniecia szwu czy tylko w ten dzien kiedy Ci go sciagali? :)
 
Ja dziś po wizycie. 34tc+2 szyjka ma 12mm. Luteine mam jeszcze brac 10 dni. Wizyta za dwa tygodnie, chyba że urodze wczesniej.. Mały wazy 2100g. Troche się boje
 
Ja dziś po wizycie. 34tc+2 szyjka ma 12mm. Luteine mam jeszcze brac 10 dni. Wizyta za dwa tygodnie, chyba że urodze wczesniej.. Mały wazy 2100g. Troche się boje
Bedzie dobrze to juz prajtycznie donoszona ciaza. Glowa do gory. Ja sie modle by donosic do tego tyg. Ja w 1 ciazy chodzilam z 1 cm rozwarciem od 33 tyg i dotrwalam do 4 dni po terminie.
 
Bedzie dobrze to juz prajtycznie donoszona ciaza. Glowa do gory. Ja sie modle by donosic do tego tyg. Ja w 1 ciazy chodzilam z 1 cm rozwarciem od 33 tyg i dotrwalam do 4 dni po terminie.
Musze zaciskac mocno nogi zeby wytrzymać chociaż do 4 listopada. Ale jednak strach jest jak lekarz mowil ze nie wiadomo czy przyjde na wizyte za dwa tygodnie..
 
reklama
Do góry