reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zzzz czyli ja tez mam sie nie stresowac??? Hmmm mi lekarz powiedział ze jak jest miekka szyjka to nie trzyma i chwila moment mozw byc po niej. To ja juz nie wiem.
 
reklama
@BaskaW Nie chcę na razie całkiem leżeć, być może coś się stało w organizmie że tak mi się skróciła i jest to jednorazowe (noc wcześniej obudziło mnie mrowienie rąk, mogłam mieć spory niedobór magnezu). Dlatego poszłam na L4 mimo lekkiej pracy (częściowo z domu), żeby ograniczyć ruch. Sporo też ćwiczyłam, łącznie z przysiadami, myślę że jak to odpuszczę to będzie ok. Mam teraz często poumawiane wizyty, więc jeśli to będzie za mała profilaktyka, to dość szybko będę mogła zareagować :)
 
Sauna i winkoooo. Spokojnie za pół roku wszystko wroci do normy ;)

Raz kupilam wino bezalkoholowe ale nie smakowało dobrze.
Mi sie udało dorwać całkiem niezłe wina w Auchan, mają około 10 różnych do wyboru. Piwka też są całkiem znośne, najbardziej lubię Heinekena :) Niestety substytutu sauny chyba nie znajdę :p
 
Mi sie udało dorwać całkiem niezłe wina w Auchan, mają około 10 różnych do wyboru. Piwka też są całkiem znośne, najbardziej lubię Heinekena :) Niestety substytutu sauny chyba nie znajdę :p
@Zzzzzz @Paula_12345 hola hola ! Jakie wino ? Jaka sauna ? ;p jeszcze troche musicie wytrzymac ;*

A tymczasem...
Ja sie napije za Wasze zdrowie ! ;) A Wy grzecznie lezcie i dbajcie o siebie. Jak mi sie uda zajsc w ciaze to wtedy Wy juz bedziec pic za mnie ;)
 
Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Gratulacje ! :)
 
reklama
Do góry