reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak zzzzz ma racje. Ja jestem tego przykładem ze jak szyjka dluga i zamknieta to nie chca w Nia ingerowac. Leżenie magnez i obserwacja.
 
reklama
Tak jak pisalam wcześniej leze 24 godz na dobe. Wstaje tylko rano ubrac corke do przedszkola i wieczorem pod prysznic. A tak ogolnie to tylko do wc i jak chce cos zjesc. Chociaz to tez rzadko bo Maz rano mi szykuje sniadanie i herbate do termosa. Jesli chodzi o siedzenie to unikam jak ognia. Czesto nawet jem na lezaco. Jak jade do lekarza to fotel mam prawie na lezaco. Bo mam do niego 100 km.Ja sie nie poddam i pilnuje w tamtyn roku ur syna w 22+4 tc. Juz nie chce przeżywać tego i wolę sie poswiecic.

Jasne, rozumiem. Ja mam za soba poronienie w 6tc, nie znioslabym gdyby teraz cos mialo sie znowu stac. Dzieki za info!


@Zzzzzz Dzieki za pocieszenie, dzis jeszcze raz mi zmierza i zobacze ile faktycznie ma ta moja szyja ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ! [emoji4]wczoraj o 16.20 urodziłam zdrową cudowną córeczkę 2950 dokładnie w 37+4, pięc dni po zdjęciu szwu [emoji4]
Dziękuje wam bardzo za wsparcie w szyjkowym temacie i nie tylko [emoji6] będę tu jeszcze zaglądać od czasu do czasu [emoji6]..
Dla przyszłych czytających powiem w skrócie: w 19 tygodniu założony szew na szyjkę 1,9 cm, poprzednia ciąża stracona w 20 tygodniu przez niewydolną szyjkę.
Życzę wam wszystkim powodzenia, wam tez sie uda! Trzymam kciuki za każdą z was [emoji8]
Gratulacje! To szybko urodziłaś po zdjęciu szwu. Ciekawe jak będzie u mnie. Ja 23.10 mam mieć zdjęty pessar. To będzie u mnie 37+1tc. Fajnie, że udało się naturalnie. Ja też tak chce. Panicznie boje się cesarki.
 
Ostatnia edycja:
Jest całkiem dobrze, wczoraj 38 mm, zamknięta ale miękka. Dostałam zwolnienie do końca miesiąca, ale nie muszę leżeć, jedynie brać leki/suplementy, nie ćwiczyć i pamiętać o odpoczynku. Cieszę się że tak się poprawiło, bo bałam się okrutnie tego leżenia. Na razie nie ma potrzeby zakładania szwu, ale mam kontrolę za tydzień i potem pod koniec miesiąca.
 
Jest całkiem dobrze, wczoraj 38 mm, zamknięta ale miękka. Dostałam zwolnienie do końca miesiąca, ale nie muszę leżeć, jedynie brać leki/suplementy, nie ćwiczyć i pamiętać o odpoczynku. Cieszę się że tak się poprawiło, bo bałam się okrutnie tego leżenia. Na razie nie ma potrzeby zakładania szwu, ale mam kontrolę za tydzień i potem pod koniec miesiąca.
Dobre wiadomości ;* oby tak dalej. Dbaj o siebie
 
Jest całkiem dobrze, wczoraj 38 mm, zamknięta ale miękka. Dostałam zwolnienie do końca miesiąca, ale nie muszę leżeć, jedynie brać leki/suplementy, nie ćwiczyć i pamiętać o odpoczynku. Cieszę się że tak się poprawiło, bo bałam się okrutnie tego leżenia. Na razie nie ma potrzeby zakładania szwu, ale mam kontrolę za tydzień i potem pod koniec miesiąca.
To tak jak u mnie. 38 mm zamknieta ale miekka. Uważaj na siebie. Mi lekarze mowili a bylam u 2 ze miekka szyjka nie trzyma i ja wolalam sie polozyc.
 
reklama
Do góry