reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny zaczyna pobolewać krzyż i czasem brzuch skurczów nie mam. Nie wiem czy jechać już na IP czy poczekać. Te bole jeszcze nie są takie silne.
 
reklama
Przy pierwszym porodzie obudziły mnie regularne skurcze. Teraz mam ból z krzyża ale nie jest powiedziane że musi być tak samo. Do szpitala mam blisko 10 km.
 
reklama
Dziewczyny zaczyna pobolewać krzyż i czasem brzuch skurczów nie mam. Nie wiem czy jechać już na IP czy poczekać. Te bole jeszcze nie są takie silne.
Wydaje mi się, że jeżeli skurczów brak to raczej nie ma sensu. Mnie brzuch czasem pobolewa tak jak na okres, ale to przecież normalne- mój lekarz stwierdził że wszystko się przygotowuje pomału.
A jeżeli chodzi o bóle krzyża- pytanie czy czasem za dużo nie chodziłaś/ sprzątałaś itd. no bo wtedy to też normalne że boli.
 
Do góry