reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mam cukrzycę ciążowa do 21 sierpnia.mam.zadbać o dietę żeby nie dostacma insuliny. Ale nikt nie mówile co.jeść jak.jeść ehh. Tylko ile ma.cukier wynosić ot cala porada
Trzeba jeść 5 lub 6 posiłków dziennie w odstępach co 2 do 3 godzin nie dłużej. Dieta to przede wszystkim chude wędliny, najlepiej drobiowe. Nabiał chudy, ciemne razowe pieczywo, kasze zamiast ziemniaków,makaron. razowy ugotowany aldente. Warzywa bez ograniczeń,najlepiej surowe. Owoce tylko do 18 i tylko 100-200 gram dziennie. Banany i winogrona zakazane. Wszystko pieczone, gotowane na parze. Nie smażone. Z ryb łosoś śledzie. Jajka tez można.Napoje woda herbata bez ograniczeń. Soki owocowe i słodzone napoje w odstawkę. To tak w skrócie. Jak by co to pytaj chętnie doradzę
 
Niby rozwarcie na centymetr w poniedziałek już było a tu cisza. Wczoraj cały dzień chodziłam, robiłam obiad sprzątałam a tu dalej cisza. Dziś od rana znów za porządki się biorę. Chciała bym już urodzić....
 
Niby rozwarcie na centymetr w poniedziałek już było a tu cisza. Wczoraj cały dzień chodziłam, robiłam obiad sprzątałam a tu dalej cisza. Dziś od rana znów za porządki się biorę. Chciała bym już urodzić....
Ja najpierw lezalam par emcy a później ponad tydzień mi wywolywali a na końcu CC także widzisz jak to jest z tymi naszymi szyjkami..są nieprzewidywalne...
 
Niby rozwarcie na centymetr w poniedziałek już było a tu cisza. Wczoraj cały dzień chodziłam, robiłam obiad sprzątałam a tu dalej cisza. Dziś od rana znów za porządki się biorę. Chciała bym już urodzić....
Ja od 3 tygodni rozwarcie na 2,5 cm...I co? Właśnie jadę na wizytę....
 
reklama
Do góry